Warszawa

Warszawa – Dach-Pol – Partner Handlowy

ul. Mazowiecka 18
05-077 Warszawa

508 502 642

Więcej informacji
Warszawa – Locuss – Partner Handlowy

ul. Płowiecka 42
04-501 Warszawa

+48 22 494 34 44

Więcej informacji
Warszawa – DAWIX – Partner Handlowy

Radzymińska 109
03-562 Warszawa

022 679 49 30

Więcej informacji
Janki – APRUM – Partner Handlowy

ul. Sezamkowa 2
05-090 Janki Warszawa

tel. 22 720 55 61

Więcej informacji
Warszawa – DAWIX – Partner Handlowy

ul. Modlińska 95
03-186 Warszawa

tel. 22 811 22 18

Więcej informacji
Warszawa – IMMER BESSER – Partner Handlowy

STAŁA WYSTAWA BUDOWNICTWA ul. Bartycka 26 paw.45
00-716 Warszawa

tel. 22 851 14 00

Więcej informacji
Pruszków – BENIX – Partner Handlowy

Al.Wojska Polskiego 46 A
05-800 Pruszków Warszawa

tel. 22 730 13 87

Więcej informacji
Jeżeli podczas poszukiwań wymarzonych drzwi zewnętrznych, zwracasz uwagę nie tylko na dobry design, ale przede wszystkim na jakość produktu, energooszczędność i dobre zabezpieczenia, to doskonale trafiłeś. W sklepie Aluhaus posiadamy szeroką ofertę drzwi zewnętrznych, które zaprojektowaliśmy z myślą o wymagających Klientach. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, abyś mógł cieszyć się produktami wykonanymi z najlepszej jakości materiałów, o świetnym designie i stylowych dodatkach. Wybierając Aluhaus, stawiasz jednak przede wszystkim na bezpieczeństwo i niezawodność. Do naszych drzwi zewnętrznych oferujemy nowoczesne zabezpieczenia, które pozwolą Tobie i Twojej rodzinie spać spokojnie.

FAQ: Jakie pytania zadaliście nam w Warszawie?

  1. Jak mogę sprawdzić, do którego salonu w Warszawie mam najbliżej? Na naszej stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić” udostępniliśmy mapkę, na której możesz sprawdzić rozmieszczenie naszych salonów. Dodatkowo możesz znaleźć tam również listę adresów naszych partnerów handlowych oraz godziny otwarcia. Jeżeli obawiasz się, że możesz mieć problem ze znalezieniem danej placówki, polecamy opcję „Jak dojechać”. Dzięki trasie wyznaczonej w GPS, nie powinieneś mieć problemu z dojazdem.

  1. Macie w swojej ofercie drzwi z samozamykaczem? W naszej ofercie dostępne są dwie formy samozamykacza: ukryty i nawierzchniowy z szyną ślizgową. Wybierając ten pierwszy, możesz mieć pewność, że będzie on widoczny jedynie podczas otwierania drzwi. Drugi rodzaj samozamykacza montuje się nad drzwiami. Jeśli obawiasz się, że nie będzie pasować do Twoich wymarzonych drzwi, dajemy Ci możliwość wyboru koloru listwy (biała, srebrna i brązowa).

  1. Poszukuję drzwi do domu jednorodzinnego. Jakie wybrać? W naszym sklepie masz naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Jeżeli chodzi o standardowe modele, to polecamy dwa, niezwykle funkcjonalne i estetyczne: Elite i Tenvis. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz katalog na 2019 r., w którym szczegółowo opisujemy różne linie drzwi. Dostępne są tam zarówno modele klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Jeżeli jednak poszukujesz czegoś unikalnego, to dajemy Ci możliwość zaprojektowania własnych drzwi zewnętrznych w zakładce „Konfigurator drzwi”.

  1. Czym jest „Konfigurator drzwi”? „Konfigurator drzwi” jest opcją dostępną na naszej stronie internetowej. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać drzwi zewnętrzne stworzone według własnego projektu. W naszym konfiguratorze wybór masz naprawdę duży. Możesz wybrać zarówno kolor, przeszklenia oraz wymiary, jak i rodzaj zamków, uchwytów, czy innych akcesoriów. Masz też możliwość sprawdzenia, jak zaprojektowane przez Ciebie drzwi będą prezentować się już w samym budynku. To świetne rozwiązanie dla osób szukających indywidualnych projektów i oryginalnych rozwiązań.
Mazowieckie - pełna oferta drzwi zewnętrznych Aluhaus. Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami naszych produktów. Sprawdź nasze drzwi wewnętrzne: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-warszawa/ Zobacz inne miasta, w których działają nasi partnerzy: Płońsk, Sochaczew, Zwoleń, Siedlce, Wołomin, Kozienice.
Przejdź do góry