Siedlce

Siedlce – NOWAK DOM s.c. – Partner Handlowy

ul. Warszawska 22
08-110 Siedlce

tel. 25 644 52 72

Więcej informacji
Co wyróżnia drzwi zewnętrzne od Aluhaus? Przede wszystkim doskonała Geometria, harmonia i zmysłowy minimalizm. Wszystko to tworzy nasze wyjątkowe propozycje, które zachwycają w całej Europie. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy zaufali marce Aluhaus. To niebanalny design, funkcjonalność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo.

FAQ: Jakie pytania zadaliście nam w Siedlcach?

  1. Gdzie znajdę szczegółowy opis systemu drzwiowego waszych drzwi Elite i Tenvis? Wszystkie dane techniczne oraz opis wyposażenia standardowego drzwi znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce „Drzwi”. Tam podaliśmy wszelkie szczegóły dotyczące oferowanych przez nas produktów. Znajdziesz tam również wszystkie linie modeli, jakie oferujemy w tym momencie. W razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do najbliższej placówki lub zadać nam pytanie w formularzu na stronie.

  1. Znajdę wasz salon w Siedlcach? Tak. W Siedlcach posiadamy partnera handlowego, u którego możesz przejrzeć naszą aktualną ofertę. Znajdziesz go na ul. Warszawskiej 22. W razie problemu z dojazdem możesz skorzystać z udostępnionej przez nas opcji wyznaczania trasy za pomocą GPS lub zapoznać się z naszą ofertą bez wychodzenia z domu. Wszystkie propozycje produktów oraz akcesoriów opisaliśmy bowiem na naszej stronie internetowej.

  1. Czy w waszym sklepie możliwe jest zamówienie takich drzwi zewnętrznych, aby idealnie współgrały z kolorem okien? Tak. W naszym sklepie korzystamy z kolorów decoral. To proces poprawiania estetyki profili i powierzchni aluminiowych, któremu poddajemy nasze tworzywa, aby jak najlepiej dopasować do siebie wygląd okien i drzwi. Decoral polega na przejściu substancji z fazy stałej do fazy gazowej. Taka technologia bywa również określana w niektórych branżach jako termotransfer. Jego wykorzystanie umożliwia naniesienie na płaszczyznę profili różnorodnych wzorów, także przypominających powierzchnię kamienną lub metalową.

  1. Czy można u was zamówić drzwi zewnętrze w kolorach innych niż te z proponowanej w katalogu palety? Dla Klientów, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań kolorystycznych, przygotowaliśmy „Konfigurator drzwi”, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Za jego pomocą możesz spersonalizować proponowane przez nas modele do własnych potrzeb. Oferujemy w nim m.in. szeroką paletę kolorów RAL, zarówno malowań obustronnych, jak i  jednostronnych. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają projektów niepowtarzalnych i odważnych. Tworząc swój projekt drzwi w naszym „Konfiguratorze”, możesz wybrać niestandardowe wymiary, system drzwi, umiejscowienie i rodzaj przeszkleń, zamki i zabezpieczenia, różnego rodzaju dodatki i akcesoria. Całość możesz obejrzeć w podglądzie na elewacji, dzięki czemu na własne oczy zobaczysz, jak dany model zaprezentuje się przed montażem.