Drzwi tarasowe2023-11-10T11:02:07+01:00

Drzwi tarasowe

Systemy przesuwne o podwyższonej izolacyjności termicznej

Drzwi tarasowe Aluhaus Slide

Drzwi tarasowe
Aluhaus Slide

Aluhaus Slide Slim

Drzwi tarasowe
Aluhaus Slide Slim

Drzwi harmonijkowe Aluhaus Fold

Drzwi tarasowe
Aluhaus Fold

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi tarasowe, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane

PORADY I WSKAZÓWKI

Inspiracje

Drzwi tarasowe dostępne w naszej ofercie to nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązanie. Będą świetnie wyglądać w każdym domu, a dodatkowo dadzą Ci najwyższe poczucie bezpieczeństwa! Zastosowanie dużych przeszkleń wniesie do pomieszczeń więcej światła o każdej porze roku. W naszych salonach znajdziesz różnorodne modele drzwi tarasowych, które dostępne są również w wielu rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb Twojego wnętrza. Funkcjonalnie i komfortowo wypełnią przestrzeń pomiędzy Twoim domem, a tarasem – całość przełoży się na jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd budynku. Dobrym przykładem mogą być drzwi tarasowe przesuwane, ponieważ nie wymagają dodatkowego miejsca na zbędne otwieranie, a duże przeszklenia oświetlą Twoje wnętrza naturalnym blaskiem. Jeśli szukasz wyjątkowych modeli, to zapraszamy do przejrzenia oferty – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Drzwi tarasowe Aluhaus to piękno w każdym calu!

Współczesna architektura oferuje wiele ciekawych oraz nowatorskich rozwiązań. Kupno drzwi tarasowych HST nie musi już wiązać się z długimi godzinami intensywnego myślenia, przebudową mieszkania, czy wydawania dużej sumy pieniędzy. Jesteśmy świadomi, że dodatkowe, często wysokie koszty mogą być przeszkodą do realizacji budowlanych planów. Dlatego w naszej ofercie masz do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości. Z pewnością znajdziesz drzwi tarasowe, które bezproblemowo dopasujesz do kształtu swojego budynku oraz stylistyki wnętrza – a wszystko to w rozsądnej cenie. Możemy Cię zapewnić, że to Ci się opłaci! Nasz autorski system oraz doskonałej jakości materiały dadzą Ci to, co najlepsze – najwyższy stopień utrzymania ciepła, izolacji akustycznej oraz poczucia komfortu, a przede wszystkim upragniony wygląd całego domu. Nasze drzwi tarasowe po prostu idealnie odnajdą się w różnorodnych wnętrzach, nie uszczuplając przy tym zbytnio Twojego portfela. Czy może być lepiej?

Aluminiowe drzwi tarasowe otwierane – zaplanuj swoje wnętrze!

Ten model drzwi tarasowych wymaga rozsądnego zaplanowania przestrzeni. Dlaczego to ważne? Ponieważ ze względu na ruchome, otwierane skrzydło zabierają dosyć dużo miejsca, więc musisz się upewnić, że tego rodzaju tarasowe drzwi nie zaburzą balansu i funkcjonalności wnętrza. Zdecydowanie sprawdzą się w większych pomieszczeniach, jeśli jednak zechcesz je zamontować w mniejszym wnętrzu, to dostępne warianty oferowanych przez nas modeli Ci to ułatwią. Drzwi znajdziesz w wielu rozmiarach, a duże przeszklenia dodają konstrukcji lekkości. Warto wziąć to pod uwagę wtedy, kiedy planujesz budowę domu od zera lub przeprowadzenie generalnego remontu –  wtedy zadbaj o funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni!

Drzwi tarasowe przesuwne – maksymalny stopień bezpieczeństwa

Tarasowe drzwi przesuwne charakteryzują się nie tylko ciekawym wyglądem, ale przede wszystkim dodatkowym bezpieczeństwem. Do ich otwarcia potrzeba użyć zdecydowanie więcej siły, więc nie ma możliwości, aby małe dzieci samodzielnie je otworzyły. Osoby dorosłe bez większych problemów sobie z nimi poradzą. System przesuwny to nie tylko bezpieczeństwo, ale również funkcjonalność i możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni we wnętrzu – przesuwane skrzydła nie zabierają miejsca w pomieszczeniu, a Ty zyskujesz dodatkową przestrzeń. Wybierz odpowiedni model dla siebie i zobacz, że warto skorzystać z naszej oferty!

Drzwi tarasowe przesuwane – prostota i funkcjonalność w jednym

Technologia, estetyka i funkcjonalność – to cechy, które wyróżniają drzwi patio przesuwane. Cechuje je nowoczesny wygląd, innowacyjne rozwiązania i interesujący design. Prostota i minimalizm ich wyglądu sprawia, że mogą być montowane praktycznie w pomieszczeniach w każdym stylu. Drzwi tarasowe przesuwane umożliwiają stworzenie naprawdę imponującego wejścia na taras, które będzie cieszyć oko zarówno domowników, jak i wszystkich Twoich gości. Nasza technologia pozwala także na zredukowanie progów, co przekłada się na uzyskanie niemal płaskiej powierzchni. Ogromne przeszklenia dadzą Ci też szerokie pole na podziwianie przyrody z wnętrza Twojego domu. Jeśli kochasz naturę, to te tarasowe drzwi będą doskonałym wyborem. Na co czekasz? Połącz tradycję z nowoczesnością!