FASADY

 Fasady Aluhaus Wall

Okna fasadowe - Aluhaus

Fasady aluminiowe Aluhaus

Fasada przeznaczona jest do wykonywania zabudowy, wszelkiego rodzaju lekkich ścian osłonowych, dużych przeszklonych płaszczyzn, a także struktur przestrzennych. Kształt słupów i rygli pozwala na estetyczne budowanie fasad z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Cechą charakterystyczną systemu jest jego ścisłe powiązanie z systemami okienno-drzwiowymi ALUHAUS 75, ALUHAUS 90.

Jednym z kluczowych atutów fasady jest jej wszechstronność zastosowania. Może być stosowana zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych, dodając im nowoczesności i elegancji. Doskonale sprawdzi się jako element nowoczesnej architektury, podkreślając jej charakter i nadając mu wyjątkowego uroku. Fasady mogą być projektowane w różnych wymiarach i kształtach, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Co więcej, konstrukcje aluminiowe z Aluhaus mają szeroki zakres szklenia. Mają więc nowoczesny, minimalistyczny wygląd i stosowane są zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak i budownictwie energooszczędnym. Zastanawiasz się, jakie jeszcze zastosowanie mają fasady aluminiowe Aluhaus? Doskonale sprawdzą się także w nowoczesnych biurach projektowanych przez projektantów. Nadadzą przestrzeni przeznaczonej do pracy nowoczesności, oryginalności i pobudzą do tworzenia kreatywnych projektów. Fasad aluminiowych używa się także w budynkach użytku publicznego, usługowego czy handlowego. Fasady zdobią również obiekty sportowe, biurowce, banki, salony, hotele, salony samochodowe, czy budynki firm. Zastosowanie tego rodzaju ścian osłonowych staje się niezwykle powszechne, ze względu na ich uniwersalność, stabilność, wytrzymałość konstrukcji przestrzennych oraz konstrukcja o podwyższonej izolacyjności termicznej w zupełnie różnej architekturze. Rozwiązanie to ma wiele zalet – nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na zastosowanie fasad do budynku. Postaw na różne profile o doskonałej funkcjonalności.

Fasady aluminiowe szklane

Innowacyjność systemu fasadowego polega także na zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Wykorzystywane przez nas materiały to górna półka jeśli chodzi o jakość. Konstrukcja słupów i rygli wykonana jest z wytrzymałego aluminium, które charakteryzuje się doskonałą odpornością na korozję i warunki atmosferyczne. To gwarantuje długotrwałą trwałość fasady i minimalny jej nakład konserwacyjny. Warto również podkreślić, że system fasadowy ALUHAUS jest projektowany i wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Proces produkcji podlega ścisłej kontroli jakości, co gwarantuje nie tylko stabilność i niezawodność fasady, ale także bezpieczeństwo jej użytkowania. System posiada odpowiednie certyfikaty i spełnia wszelkie normy, i przepisy dotyczące konstrukcji fasad. Aluminiowe systemy fasadowe z Aluhaus to nowoczesne konstrukcje, a montaż stolarki aluminiowej z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności do każdego rodzaju budynku. Postaw na nasze produkty usługi. Na pewno nie będziesz zawiedziony!

Te systemy fasadowe są również doskonale przystosowane do montażu dodatkowych elementów i pozwalają na mocowanie rolet czy markiz. Dzięki temu można zintegrować różne funkcje w jednej konstrukcji, co pozwala na jeszcze większą optymalizację przestrzeni i wykorzystanie energii słonecznej. System fasadowy ALUHAUS daje możliwość personalizacji fasady, umożliwiając wybór różnych kolorów, wykończeń i detalów, które pozwolą dopasować ją do indywidualnych preferencji i stylu ścian (np. lekkich ścian osłonowych). Fasady aluminiowe z Aluhaus sprzyjają izolacyjności termicznej budynku, dlatego tak często stosowane są przez projektantów domów energooszczędnych. Poprawny montaż i mocowanie fasad aluminiowych to klucz do uzyskania trwałej i stabilnej konstrukcji przestrzennych. Fasady aluminiowe dostosowane są do standardów bezpieczeństwa. Są stabilne, zintegrowane i trwałe, i co więcej – odporne na warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzają się w m.in.:

– domach,
– mieszkaniach,
– budynkach biurowych,
– obiektach handlowych,
– obiektach usługowych,
– obiektach sportowych.

Dzięki temu, że fasady aluminiowe Aluhaus mają uniwersalny i nowoczesny wygląd, stosowane są w przestrzeniach o różnorodnym przeznaczeniu. Możemy zastosować je w nowowybudowanym domu, w mieszkaniu z przestronnymi oknami lub na budynku obiektu sportowego. Systemy fasadowe to nowoczesne rozwiązanie, które z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności. Nic dziwnego, to rozwiązanie nie tylko praktyczne, lecz także doskonały dodatek, wpływający na wygląd i design budynków.

Kolejnym ważnym aspektem fasady jest jej energooszczędność. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań termicznych, takich jak termooddychające panele i izolacyjne systemy, fasada zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną. To przekłada się na oszczędność energii i komfort użytkowników, którzy mogą cieszyć się odpowiednio izolowanym wnętrzem bez strat ciepła i hałasu z zewnątrz. Zabudowa o wysokiej izolacyjności termicznej. Masz to u nas!  Fasady szklane z Aluhaus mają wszechstronne zastosowanie i co więcej – wyglądają bardzo nowocześnie.

Fasady aluminiowe – producent Aluhaus

Dodatkowym atutem fasady z systemu ALUHAUS jest zapewnienie komfortu świetlnego wewnątrz budynków mieszkalnych i nie tylko. Dzięki zastosowaniu przeszkleń o wysokiej jakości, fasada strukturalna umożliwia swobodne przepływanie naturalnego światła do wnętrza. Odpowiednio zaprojektowane przeszklenia pozwalają na maksymalne wykorzystanie naturalnego oświetlenia, co wpływa korzystnie na samopoczucie i komfort użytkowników. Uzyskanie tego rodzaju efektu możliwe jest dzięki przestronnym przeszkleniom ścian osłonowych. Komfort świetlny jest niezwykle istotny zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, jak i użyteczności publicznej. Odpowiednia ilość naturalnego światła wpływa pozytywnie na naszą koncentrację, nastrój i ogólną jakość życia. Aluminiowe fasady z ALUHAUS, dzięki swojej konstrukcji i przeszklonym powierzchniom, pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła dziennego, eliminując konieczność nadmiernej zależności od sztucznego oświetlenia.

Podsumowując, fasada z systemu ALUHAUS to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują nowoczesnego, estetycznego i funkcjonalnego elementu architektonicznego o dużej izolacji temicznej. Jej wszechstronność zastosowania, stabilność, innowacyjność i energooszczędność czynią ją popularnym wyborem zarówno w nowych projektach budowlanych, jak i modernizacjach istniejących budynków. Dzięki możliwości personalizacji konstruowania można stworzyć unikalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji fasady, które nadadzą każdemu budynkowi niepowtarzalnego charakteru i stylu. Systemy fasadowe nadadzą nowoczesności każdej przestrzeni, niezależnie od tego, w jakim stylu stworzono konstrukcje. Systemy fasadowe to nowoczesne rozwiązanie, które są nie tylko funkcjonalne, lecz są również doskonałym elementem dekoracyjnym. Możesz zastosować szeroki zakres szklenia, a aluminiowe fasady pozwolą na uzyskanie nowoczesnego wyglądu. Aluminiowe fasady to praktyczne rozwiązanie, stosowane w coraz większej ilości budynków o różnorodnym przeznaczeniu. Z fasadą możemy być pewni, że szklana konstrukcja jest trwała i stabilna. Niezależnie od tego, w jakim celu chcemy zastosować fasady z Aluhaus, możemy mieć pewność, że stawiamy na wysokiej jakości produkt, który będzie służył nam przez wiele długich lat, a dzięki nowoczesności i uniwersalności, całkowicie odmieni charakter budynku, który będzie zdobić. Wykonywanie konstrukcji fasadowych to nasza specjalność.

Zaufaj naszej realizacji śmiałych wizji projektantów, a na pewno się nie zawiedziesz!  Gwarantujemy Ci to! Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie