O ALUHAUS

Style of living – Aluhaus

Kierując się wieloletnim doświadczeniem i przyjętymi wartościami stworzyliśmy markę, która z jednej strony ułatwia życie codzienne i daje poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej cieszy estetyką i nowoczesnymi rozwiązaniami. Rozumiemy naszego klienta, bo jego oczekiwania są nam najbliższe. Dlatego jesteśmy marką partnerską oferującą rozwiązania funkcjonalne, które inspirują.

Oryginalność dla ciebie

Pasja do projektowania jest naszą drogą do kreatywnego myślenia. Tworzymy od lat, niestandardowo, oryginalnie i indywidualnie – bo dobrze zaprojektowane rzeczy należą się każdemu.

Nowoczesność dla wygody

Geometria, harmonia i zmysłowy minimalizm naszych produktów tworzą przestrzeń funkcjonalną i nowoczesną. Innowacyjne rozwiązania ułatwiają codzienność – bo w domu trzeba się czuć dobrze.

Nowoczesność dla wygody

Geometria, harmonia i zmysłowy minimalizm naszych produktów tworzą przestrzeń funkcjonalną i nowoczesną. Innowacyjne rozwiązania ułatwiają codzienność – bo w domu trzeba się czuć dobrze.

Elastyczność dla satysfakcji

Aluminium zapewnia wysoką niezawodność i szerokie możliwości konstrukcyjne. Dzięki jego projektowej elastyczności pobudzamy nowe wrażenia estetyczne. Rozumiemy różne potrzeby, dlatego tworzymy dla wymagających technicznie i doceniających wizualnie.

Jakość dla przyjemności

Trwałość i solidność to cechy, które sprawią, że dom stanie się enklawą intymności. Wzbogacamy przestrzeń o beztroskę i rozkosz codzienności. To Twój dom, poczuj się w nim bezpiecznie.

Jakość dla przyjemności

Trwałość i solidność to cechy, które sprawią, że dom stanie się enklawą intymności. Wzbogacamy przestrzeń o beztroskę i rozkosz codzienności. To Twój dom, poczuj się w nim bezpiecznie.

ZALETY STOLARKI ALUMINIOWEJ ALUHAUS

Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania
Stolarka aluminiowa ALUHAUS jest łatwa w utrzymaniu. Lekkość materiału usprawnia jej montaż. Zastosowane rozwiązania gwarantują optymalną izolacyjność termiczną oraz wodo- i wiatroszczelność.

Przyjazność dla środowiska
Nasze produkty to idealny wybór dla osób dbających o środowisko naturalne. Stolarka ALUHAUS może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych.

Nowoczesny design
Przywiązujemy dużą wagę do wyglądu produktów ALUHAUS. Bogata paleta barw oraz uniwersalność projektów pozwalają dopasować stolarkę do każdego stylu architektonicznego.

Energooszczędność
Wysoka izolacyjność cieplna produktów ALUHAUS sprawia, że nasza stolarka aluminiowa stanowi doskonałe wyposażenie domów pasywnych i energooszczędnych.

Stolarka na lata
Atutem naszych produktów jest ich wysoka wytrzymałość. Nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieni UV oraz wilgoci, nie rdzewieją i nie odkształcają się. Są również odporne na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, a ich konserwacja jest uproszczona.

0
LATA DOŚWIADCZENIA
0
SALONÓW NA TERENIE 13 KRAJÓW
0
PRACOWNIKÓW

ALUHAUS

Marka Aluhaus powstała w 1998 roku, od początku oferując swoim klientom produkty najwyższej jakości, wykonane z aluminium, czyli materiału, który doskonale sprawdza się w budownictwie. Produkty Aluhaus są trwałe i funkcjonalne, zapewniając komfort użytkowania przez długie lata.

Kierując się wieloletnim doświadczeniem i przyjętymi wartościami Grupa OKNOPLAST stworzyła markę, która z jednej strony ułatwia życie codzienne i daje poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej cieszy estetyką i nowoczesnymi rozwiązaniami. Aluhaus jest marką partnerską, oferującą swoim klientom funkcjonalne i trwałe rozwiązania, które inspirują.

Aluminium to materiał wyjątkowy. Doskonale sprawdza się w produkcji okien, drzwi czy futryn. Co więcej, stolarka aluminiowa ALUHAUS jest łatwa w utrzymaniu. Lekkość materiału usprawnia jej montaż. Konstrukcje aluminiowe gwarantują optymalną izolacyjność termiczną oraz wodo- i wiatroszczelność, dzięki czemu łatwo zatrzymują ciepło w pomieszczeniach. Nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieni UV oraz wilgoci, nie rdzewieją i nie odkształcają się. Są również odporne na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, a ich konserwacja jest uproszczona. Dodatkowo najlepiej sprawdzają się przy osadzaniu dużych powierzchni szklanych – na przykład przy budowie patio lub przeszklonego tarasu.

Stała kontrola procesu produkcji wytwarzanych drzwi i okien zapewnia ponadprzeciętną jakość oferowanych produktów marki Aluhaus. Cechują się one nie tylko wyjątkową estetyką, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Wszystkie wyroby Aluhaus oznaczone są znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Drzwi z tym znakiem posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane normą EN 14351-1.

Dodatkowo geometria, harmonia i zmysłowy minimalizm produktów Aluhaus tworzą przestrzeń funkcjonalną i nowoczesną. Innowacyjne rozwiązania ułatwiają codzienność – bo w domu trzeba się czuć dobrze.

GWARANCJA JAKOŚCI ALUHAUS

  • Niezawodne działanie przez długi czas – 5 lat gwarancji na stolarkę
  • Aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą
  • Odporność na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych
  • 3-komorowe pakiety szybowe w panelach drzwi Elite dwustronnie nakładkowych – lepsza termoizolacja
  • Brak konieczności zadaszania wejścia
  • Nowoczesny wygląd i wyjątkowe wzornictwo
  • Innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa
  • Zapewniony komfort akustyczny