Drzwi zewnętrzne2023-11-29T07:09:37+01:00

Drzwi zewnętrzne wejściowe

Drzwi, w których chcesz witać rodzinę i najlepszych przyjaciół

Drzwi Elite

Drzwi Elite

Drzwi Tenvis

Drzwi Tenvis

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi zewnętrzne, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane

PORADY I WSKAZÓWKI

Szukasz drzwi, które będą pasowały nie tylko do Twojego domu, ale i osobistego stylu? Dadzą Ci możliwość ekspresji samego siebie, ale jednocześnie zapewnią Twojej rodzinie ciepło i maksymalne bezpieczeństwo? Nieważne, czy stawiasz na funkcjonalność, ekskluzywny design czy trwałość wykonania. Drzwi ALUHAUS spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Technologia, która wyprzedza Twoje oczekiwania.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, fachowości naszych specjalistów i precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane automaty, to gwarancja stworzenia drzwi aluminiowych spełniających najbardziej wymagające oczekiwania. Stała kontrola procesu produkcji wytwarzanych drzwi i paneli zapewnia ponadprzeciętną jakość oferowanych towarów. Cechują się one nie tylko wyjątkową estetyką, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością. Bogactwo modeli oraz możliwość nadania drzwiom indywidualnego rysu, dzięki doborowi kolorów, wzorów wypełnienia czy też elementów wykończeniowych jest ich dodatkową zaletą. Gwarantem najwyższej jakości produktów ALUHAUS jest Grupa OKNOPLAST – jeden z czołowych producentów stolarki otworowej oraz lider innowacji w Europie. Wszystkie nasze wyroby oznaczamy znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Drzwi oznaczone w ten sp osób posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które
są wymagane normą EN 14351-1.

Niezawodne drzwi aluminiowe Aluhaus

W Aluhaus wyznaczamy najnowsze trendy. Nasi projektanci stale pracują nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, które wprowadzają stolarkę na zupełnie nowy poziom. Dzięki temu Klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem. W czym tkwi sekret naszych drzwi aluminiowych?

Przede wszystkim współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Dokładnie analizujemy rynek i potrzeby naszych Klientów. NA tej podstawie tworzymy projekty, które wyróżniają się nie tylko jakością, ale także funkcjonalnością. Przodujemy w praktycznych rozwiązaniach, które poprawiają parametry izolacyjne domu i to zarówno jeśli chodzi o ochronę wnętrza przed wdzierającym się zimnem, jak i hałasem (i to nawet z najbardziej ruchliwej ulicy). To nie tylko doskonały sposób na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, ale także na zwiększenie komfortu życia, choćby poprzez ochronę domowników przed hałasem – ten jest szczególnie dotkliwy w większych miastach oraz przy drogach szybkiego ruchu.

Po stworzeniu projektu przychodzi etap produkcji. Za precyzyjną obróbkę mechaniczną odpowiadają cyfrowo sterowane automaty – to gwarancja najwyższej jakości dla naszych Klientów. Ponadto stale kontrolujemy produkcję, nadzorując ją na każdym etapie. Możesz być pewien, że przed wprowadzeniem do sprzedaży, nasze drzwi aluminiowe przechodzą szereg restrykcyjnych i wymagających testów jakości (również, jeśli chodzi o ich wytrzymałość mechaniczną). Wszystko to składa się na doskonały produkt, który ochroni Twój dom.

Drzwi aluminiowe od Aluhaus to bezpieczeństwo

Nasze drzwi aluminiowe wyróżniają się na rynku również pod względem parametrów bezpieczeństwa. To zresztą jedna z najważniejszych cech, jakie powinny posiadać wszystkie drzwi – w Aluhaus doskonale o tym wiemy. Możesz być pewien, że w naszej ofercie znajdziesz szereg szczególnie wytrzymałych modeli drzwi aluminiowych, których nie sforsuje potężny wiatr ani nawet najbardziej zuchwały włamywacz.

W Aluhaus znajdziesz drzwi aluminiowe, które spełniają najwyższe europejskie normy i wymagania. Gwarantem najwyższej jakości naszych modeli jest Grupa OKNOPLAST – czołowy producent stolarki okiennej oraz absolutny i niekwestionowany lider w całej Europie. Jeśli więc szukasz naprawdę unikalnych drzwi z najwyższej półki, to doskonale trafiłeś. W Aluhaus spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasze drzwi aluminiowe to również niebanalna estetyka

Szukasz niepowtarzalnych drzwi, które z miejsca wzbogacą Twój dom, nadając mu jeszcze więcej charakteru? Drzwi aluminiowe od Aluhaus wyróżniają się również, jeśli chodzi o design. Doskonale wiemy, że współczesny Klient jest o wiele bardziej wymagający niż jeszcze kilka lat temu. Właśnie dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, dodając do niej kolejne modele. Możesz wybierać m.in. ich kolor, wzór wypełnienia, czy elementy wykończeniowe. Do tego szereg konkretnych linii naszych drzwi posiada swoje unikalne, indywidualne cechy. Przykłady?

Drzwi aluminiowe linii INOX to liczne nawiązania do klasyki wnętrzarskiej.  Model Paulus dostępny jest w całości w kolorze bagiennego dębu, do tego matowa szyba i licowane aplikacje ze stali nierdzewnej. Z kolei linia INTARSIO to coś dla fanów nowoczesnego designu. Panele zdobione wyjątkowymi, trójwymiarowymi aplikacjami ze stali nierdzewnej nadają całości dużo klasy, zaś zróżnicowanie płaszczyzn nadaje drzwiom dynamicznego charakteru. Postawienie na tego typu drzwi aluminiowe z miejsca może odmienić estetykę całego budynku. Również Twojego domu. Nie masz pewności który model drzwi będzie Ci odpowiadał? Zobacz, co jest dostępne w naszej ofercie i skorzystaj z konfiguratora: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-lp/

Szukasz drzwi aluminiowych, które wyróżniają się szczelnością?

W Aluhaus nigdy nie stawiamy na półśrodki. Nasze drzwi aluminiowe oznaczamy znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Co to oznacza? Że wszystkie nasze modele posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane normą EN 14351-1. Jak widzisz, naszą jakość potwierdzają nie tylko nasze słowa, ale też europejskie wymagania.

Nasze drzwi aluminiowe to nie tylko gwarancja najwyższej estetyki. Odpowiednio dobrany model może z miejsca poprawić parametry techniczne domu. Interesują Cię nowoczesne, energooszczędne rozwiązania? W takim razie przejrzyj modele dostępne w naszej ofercie. Możesz również się z nami skontaktować. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać najlepsze drzwi aluminiowe do Twoich potrzeb. Z nami zadbasz o odpowiednią ochronę domu, jego szczelność oraz doskonały wygląd. Możesz być tego bardziej niż pewien!

Drzwi Aluhaus wizytówką Twojego domu

Stare powiedzenie mówi, że drzwi są wizytówką każdego domu. Nasze drzwi aluminiowe pomogą Ci w stworzeniu naprawdę wyjątkowego i nowoczesnego domu. Z jednej strony wzbogacą jego estetykę, dodając jej jeszcze więcej stylu i charakteru. Z drugiej poprawią jego parametry, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo i energooszczędność. Pamiętaj, że naprawdę szczelne drzwi mają ogromny wpływ choćby na wysokość rachunków za ogrzewanie. To szczególnie widoczne w mroźne zimy i wietrzne jesienie – nawet niewielkie ubytki w szczelności okien, czy drzwi sprawiają, że dom potrzebuje większej ilości energii do ogrzania. Drzwi aluminiowe Aluhaus eliminują ten problem.