Płońsk

Płońsk – PRO-MIX- Partner Handlowy

ul. Armii Krajowej 50
09-100 Płońsk

tel. 23 671 11 34, kom. 513 921 857

Więcej informacji
Przyszła pora na nowe drzwi zewnętrzne? To inwestycja na długie lata - po prostu musi być trafiona! My mamy na to sposób i proponujemy Aluhaus - salon w którym zawsze będziecie na pierwszym miejscu! Co to oznacza w praktyce? Najlepsze i bezkonkurencyjne drzwi zewnętrzne w Płońsku! Starannie wyselekcjonowane materiały, perfekcyjne wykończenie, przemyślany projekt i nienaganna estetyka. Czy może być lepiej! Robimy wszystko, żeby zagwarantować Wam satysfakcję! Dlatego też ciągle poszerzamy swoją ofertę tak, by trafić w gust i potrzeby każdego - nawet najbardziej wybrednego klienta! Zainteresowani? Koniecznie odwiedźcie salon w Płońsku i wybierzcie swoje nowe drzwi!

FAQ: Takie pytania zadawali nam mieszkańcy Płońska

  1. Jak znaleźć najbliższy salon? Wystarczy odwiedzić stronę internetową aluhaus.com.pl i wejść w zakładkę “gdzie kupić?”. W ten sposób znajdziecie nie tylko najbliższe salony, ale też wszystkie niezbędne dane kontaktowe.

  1. Czy macie salony za granicą? Aluhaus to na tę chwilę 3000 salonów na terenie 13 krajów. Możemy Wam obiecać, że te liczby ciągle będą rosły - rozwijamy się dla Was, a najlepsze drzwi zewnętrzne będą łatwo dostępne dosłownie wszędzie! Chcesz wiedzieć czy w Twojej okolicy znajduje się salon? Nic prostszego! Odwiedź zakładkę “gdzie kupić?” na naszej stronie i sprawdź!

  1. Nie ma w salonie drzwi, na których mi zależy. Co zrobić? Jeżeli pytałeś sprzedawców w salonie o konkretny model i usłyszałeś przeczącą odpowiedź, to jeszcze nie powód do obaw! Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie internetowej lub skorzystaj z konfiguratora drzwi. To narzędzie pozwoli Ci stworzyć idealne drzwi - każdy, nawet najmniejszy detal zależy od Ciebie i Twoich upodobań.

  1. Jakie akcesoria do drzwi Tenvis? W naszej ofercie znajdziecie nie tylko szyby zespolone, numery domów czy pochwyty, ale też naświetla boczne i dodatkowe zabezpieczenia, takie jak skanery czy klawiatury numeryczne. Z Aluhaus możesz zadbać nie tylko o estetykę, ale też bezpieczeństwo! A jakość? Podobnie, jak w przypadku samych drzwi - po prostu topowa!
Mieszkasz w Mazowieckiem? Odwiedź nasz salon w Twojej okolicy. Kliknij i zobacz naszą ofertę drzwi zewnętrznych.
Przejdź do góry