Wołomin

Wołomin – ART BUD – Partner Handlowy

ul. 1 Maja 36a
05-200 Wołomin

tel. 22 787 29 13

Więcej informacji
Drzwi do domu to inwestycja na długie lata. Jeśli nie będzie trafiona, to dodatkowe koszty i problemy związane z utrzymaniem odpowiedniej temperatury mogą być wręcz nieznośne. Wniosek nasuwa się sam. Są takie produkty, które trzeba wybrać odpowiedzialnie i z namysłem. Dokładnie takie są drzwi wejściowe. Wołomin także to wie! Dlatego wybiera salon Aluhaus, czyli miejsce w którym drzwi zewnętrzne są wykonane tak, by służyć przez długie lata! Jeśli właśnie tego szukacie, kierunek jest prosty - najbliższy salon Aluhaus!

FAQ: takie pytania zadawali nam mieszkańcy Wołomina

  1. Jak znaleźć najbliższy salon?Jeżeli nie wiesz, gdzie znajduje się najbliższy salon, wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę aluhaus.com.pl, znajdziesz zakładkę “gdzie kupić?” i sprawdzisz swoją lokalizację. Mapa automatycznie pokaże nie tylko najbliższe salony, ale też ich godziny otwarcia oraz dane kontaktowe. Do zobaczenia na miejscu!

  1. Czy znajdę wasze salony za granicą?Aluhaus to 3000 salonów w 13 krajach. W Polsce jest ich ponad 100, więc poza granicami znajduje się więcej niż 2800 salonów. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy w twojej okolicy znajduje się salon, wystarczy, że sprawdzisz zakładkę “gdzie kupić?” na naszej stronie internetowej.

  1. Zajmujecie się dowozem i montażem drzwi?O takie usługi możesz poprosić w salonie, przez telefon lub internet. Co więcej, możesz zamówić także profesjonalny pomiar drzwi tak, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z nami masz pewność, że drzwi zawsze będą sprawdzały się znakomicie.

  1. Zajmujecie się także stolarką okienną?Naszym partnerem handlowym jest Oknoplast, więc w naszych salonach znajdziecie także produkty tej marki. Każdy, kto zna firmę Oknoplast wie, że ich okna są po prostu niezawodne. Wszyscy, którzy jeszcze nie poznali tej marki mogą być spokojny - to lider na rynku, który zyskał popularność nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.
Mieszkasz w woj. mazowieckim? Obejrzyj naszą ofertę drzwi zewnętrznych. Najwyższa jakość wykonania produktów i gwarancja bezpieczeństwa całej Twojej rodziny.
Przejdź do góry