Zwoleń

Zwoleń – NOVA-BUD – Partner Handlowy

ul. Wojska Polskiego 97
26-700 Zwoleń

tel. 48 370 31 22

Więcej informacji
Aluhaus to gwarancja doskonałych parametrów technicznych. Wszystkie nasze wyroby oznaczamy znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Co to oznacza? To, że drzwi oznaczone w ten sposób posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane właśnie przez restrykcyjną normę EN 14351-1. Możesz więc być pewien jakości oferowanych przez nas produktów. Zwłaszcza że Aluhaus  to absolutny lider innowacyjności w całej Europie!

FAQ: Jakie pytania kierowali do nas mieszkańcy Zwolenia?

  1. Pod jakim adresem znajdę wasz salon w Zwoleniu?W Zwoleniu znajdziesz salon naszego partnera handlowego na ul. Wojska Polskiego 97. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-17:00 oraz w soboty 9:00-13:00. Dla tych Klientów, którzy mogą mieć problem z dojazdem do sklepu, na naszej stronie internetowej zamieściliśmy opcję wyznaczania trasy GPS. Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz również przejrzeć naszą ofertę online. W aktualnym katalogu na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie oferowane przez nas modele drzwi oraz szczegółowo opisane akcesoria.

  1. Czy znajdę w waszej ofercie drzwi zewnętrzne o przeszkleniach w niestandardowych kształtach?Dla Klientów, którzy poszukują drzwi zewnętrznych z przeszkleniami o nietypowych kształtach, przygotowaliśmy linię Natura. Modele należące do niej posiadają przeszklenia inspirowane motywami łuków i zakrzywionych linii. Dzięki temu doskonale wpisują się w naturalne otoczenie domu. Wszystkie aplikacje, jakie znajdują się na drzwiach, wykonujemy z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i licujemy z panelem, dzięki czemu drzwi posiadają elegancki charakter i świetnie pasują do współczesnych zabudowań.

  1. Wiem, że dolna część drzwi jest szczególnie narażona na uszkodzenia. Jak ją chronić?Zamawiając drzwi w sklepie Aluhaus, na Twoje życzenie możemy zabezpieczyć  dół drzwi cokołem ze stali nierdzewnej. Dzięki temu ochronisz je przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz brudem. W naszej ofercie znajdziesz trzy modele cokołów. Możesz je obejrzeć na naszej stronie internetowej w aktualnym katalogu. To najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na ochronie drzwi przed zabrudzeniami i  wszelkiego rodzaju zarysowaniami.

  1. Jaka wkładka do drzwi zagwarantuje największe bezpieczeństwo przed włamaniem?W Aluhaus proponujemy wkładkę Janus. Wyposażona jest w wielopłaszczyznowe zapadki, które w połączeniu z ochroną antyrozwierceniową i zabezpieczeniem przeciw kopiowaniu klucza składają się na najwyższej klasy ochronę przed próbami nieautoryzowanego otworzenia drzwi. Dodatkową zaletą wkładki Janus są symetryczny klucz (nie ma znaczenia, którą stroną włożysz go do zamka) oraz obustronność (otwarcie drzwi jest możliwe mimo zostawienia klucza w zamku po drugiej stronie drzwi). Dzięki temu otwieranie drzwi staje się o wiele łatwiejsze i bardziej komfortowe.