Drzwi zewnętrzne Kozienice

/Kozienice
Kozienice -GĘBCZYK – Partner Handlowy

ul. Lubelska 1B
26-900 Kozienice

tel. 48 614 30 95

Więcej informacji
Marka Aluhaus stawia przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych produktów. To właśnie dzięki takiemu podejściu zaufały nam tysiące Klientów w całej Polsce. Stale rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać nawet tym najtrudniejszym wymaganiom, ponieważ uważamy, że każdy zasługuje na dobrze zaprojektowane,wydajne i bezpieczne drzwi zewnętrzne. Stały rozwój sieci naszych sklepów sprawił, że możemy sprzedawać nasze produkty już na terenie 13 krajów, w ponad trzech tysiącach salonów! Reprezentujemy jakość, na którą warto postawić.

FAQ: Jakie pytania dotyczące drzwi zewnętrznych kierowali do nas mieszkańcy Kozienic?

  1. Szukam drzwi, które wpasują się w roślinne otoczenie domu i nie odwrócą od niego uwagi. Jaki model mi polecacie? Dla zachowania idealnej równowagi między domem a jego otoczeniem, stworzyliśmy linię drzwi Natura, która doskonale wpisuje się w naturalny krajobraz i otoczenie domu. Modele z tej linii posiadają panele z przeszkleniami o kształtach inspirowanych motywami łuków i zakrzywionych linii. Dzięki ozdobnym aplikacjom, wykonanym ze stali nierdzewnej, drzwi nabierają nowoczesnego i eleganckiego charakteru. To świetny model dla osób chcących zachować równowagę między pięknem domu i ogrodu.

  1. Z jakiego tworzywa robicie zdobienia drzwi? Wszystkie aplikacje oraz zdobienia naszych drzwi robione są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, odpornej na nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Aplikacje są licowane z powierzchnią panelu, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie ich w czystości. To także świetne rozwiązanie do domu z małymi dziećmi, ponieważ brak kontaktu z ostrymi krawędziami ułatwia zachowanie bezpieczeństwa maluchów.

  1. Jak znaleźć salon Aluhaus w Kozienicach? W Kozienicach sklep Aluhaus posiada swojego partnera handlowego, na ul. Lubelskiej 1B. Jeżeli nie wiesz, jak dojechać do sklepu, na naszej stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić” możesz wyszukać najkrótszą trasę za pomocą GPS.

  1. Jak sprawdzić, czy wasze drzwi będą pasować do koloru ścian w moim domu? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że większość osób musi zobaczyć coś na własne oczy, zanim zdecyduje się na zakup. Dlatego na naszej stronie internetowej posiadamy „Konfigurator drzwi”, w którym możesz nie tylko zaprojektować własne drzwi, ale również sprawdzić, jak interesujący Cię model będzie prezentować się na ścianie w konkretnym odcieniu. To zdecydowanie ułatwia dopasowanie koloru drzwi do reszty aranżacji, dzięki czemu możesz zapobiec przykrej niespodziance. Pamiętaj też, że możesz do nas zadzwonić z każdym pytaniem. Dane kontaktowe do konkretnej placówki znajdziesz na naszej stronie internetowej.
  Oto pełna oferta drzwi zewnętrznych Aluhaus dostępnych w mazowieckim. Sprawdź nowości, obejrzyj nasze produkty i wybierz coś dla siebie.