Sochaczew

Strona główna/Sochaczew
Sochaczew – ELMONT – Partner Handlowy

ul. 15 sierpnia 43
96-500 Sochaczew

46 862 14 29

Więcej informacji
W Aluhaus wychodzimy z założenia, że każda osoba musi czuć się w swoim domu maksymalnie bezpiecznie i komfortowo. O to właśnie dbają nasze drzwi zewnętrzne. Dzięki doskonale przemyślanej konstrukcji oraz nowoczesnym rozwiązaniom w kwestii bezpieczeństwa, drzwi chronią domowników nie tylko przed negatywnym wpływem nawet ekstremalnych warunków atmosferycznych, ale też przed nieproszonymi gośćmi.

FAQ: Jakie pytania dostaliśmy od Was w Sochaczewie?

  1. Czym się różni wasz czytnik Blue&Code od czytnika Sorex Blue&Code? Oba czytniki, które posiadamy w swojej ofercie, wymagają kontroli dostępu przy użyciu kodu 4-10 cyfrowego bądź działają we współpracy z aplikacją na telefon. W obu dokonujesz również kontroli funkcji za pomocą aplikacji. Urządzenia działają na dokładnie tej samej zasadzie, z jedną różnicą. W czytniki Sorex Blue&Code we współpracy z telefonem wystarczy potwierdzić OK, aby otworzyć drzwi. Drugi czytnik wymaga wprowadzenia dwóch pierwszych cyfr kodu. Wybór odpowiedniego urządzenia zależy więc od Twoich preferencji.

  1. Czy posiadacie w swojej ofercie drzwi zewnętrzne o całkowicie gładkiej powierzchni, bez żadnych zdobień? Jak najbardziej. Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne, które nie posiadają żadnych aplikacji i przeszkleń, powinien zainteresować Cię nasz model Flatt z linii Groove. W zależności od Twoich preferencji możemy je wykonać zarówno w systemie Elite, jak i Tenvis. Dodatkowo ten model drzwi może posiadać różne kolory od strony wewnętrznej i zewnętrznej, bez konieczności dopłaty w obrębie standardowych kolorów.

  1. Czy znajdę wasz salon w Sochaczewie? Tak. Dzięki temu, że Aluhaus stale powiększa sieć swoich salonów, możesz znaleźć naszego partnera handlowego również w Sochaczewie. Placówka mieści się na ul. 15 sierpnia 43. Pamiętaj jednak, że całą naszą ofertę opisaliśmy szczegółowo na naszej stronie internetowej, gdzie możesz nam zadać również wszelkie pytania za pomocą formularza.

  1. Posiadacie w swojej ofercie drzwi o niestandardowych kształtach przeszkleń? Dla Klientów, którzy poszukują wyjątkowych projektów drzwi zewnętrznych, przygotowaliśmy linię Natura, w której dominują motywy łuków. Tutaj przeszklenia posiadają niestandardowe kształty, szczególnie modele Fautus, Vitalis i Annik. Ciekawy projekt posiadają również nasze drzwi Florius z linii Geometric. Pamiętaj, że wszystkie aplikacje, jakie zamieszczamy na naszych drzwiach, tworzone są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i licowane z powierzchnią panelu, dzięki czemu nie musisz obawiać się ich jakości. W Aluhaus stawiamy tylko na najlepsze i sprawdzone rozwiązania, które posłużą naszym Klientom na lata.
Przejdź do góry