Wieliczka

Ochmanów – Salon Firmowy

Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 01

Więcej informacji
Chcesz zadbać o jeszcze lepszą izolację cieplną w Twoim domu? W takim razie drzwi zewnętrzne od Aluhaus są strzałem w dziesiątkę. Nasza stolarka aluminiowa stanowi doskonałe wyposażenie domów pasywnych i energooszczędnych, zdecydowanie podnosząc ich standard. Do tego dochodzą fantastyczny design oraz wytrzymałość. Wybierając nasze drzwi zewnętrzne, możesz być pewien, że dokonujesz wyboru na długie lata. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o najmniejszy nawet szczegół – wszystko to decyduje o niezawodności Aluhaus!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Wieliczce?

  1. Jak można chronić dolną część drzwi zewnętrznych przed zabrudzeniami? Jeżeli planujesz zamówić w Aluhaus drzwi zewnętrzne do swojego domu, na Twoje życzenie, możemy zamontować w ich dolnej części dodatkową płytę ze stali nierdzewnej, która chroni cokół przez wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej ofercie występuje ona w trzech wariantach. Każdy z nich nadaje drzwiom inny odbiór wizualny, dlatego wejdź na naszą stronę i sprawdź, która opcja sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

  1. Poszukuję  eleganckich drzwi zewnętrznych z delikatnym wzorem. Co mi polecacie? Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne, które nie posiadają dynamicznych wzorów i są proste, a jednak eleganckie w swoim odbiorze,  być może przypadną Ci do gustu nasze modele z linii Verge. Te posiadają panele z przeszkleniami, wyróżniającymi się delikatną, czarną ramką, którą wykonaliśmy z hartowanego szkła. To właśnie ona, przez swój unikalny, ciemny kolor, nadaje drzwiom niepowtarzalnego charakteru i niewymuszonej elegancji. Wszystkie modele z linii Verge znajdziesz w Katalogu dostępnym na naszej stronie internetowej, w zakładce „Home”.

  1. Czy macie w swojej ofercie samozamykacze w różnych kolorach? Chciałbym, aby pasował kolorystycznie do wybranych przeze mnie drzwi. Zamawiając w Aluhaus drzwi zewnętrzne, masz możliwość zamówienia samozamykacza nawierzchniowego z szyną ślizgową w trzech kolorach: białym, srebrnym i brązowym. Jeżeli żaden z kolorów nie będzie pasować do wybranych przez Ciebie drzwi, proponujemy zamontowanie samozamykacza ukrytego, którego szyna ślizgowa będzie widoczna jedynie podczas otwierania drzwi. Wybierając ten sposób, unikniesz jakiegokolwiek niedopasowania kolorystycznego.

  1. Z jakiego tworzywa wykonujecie aplikacje na drzwiach? Wszystkie aplikacje, jakie umieszczamy na naszych drzwiach zewnętrznych, wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Ta odporna jest nawet na najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu, że aplikacje licowane są z powierzchnią panelu, całość można bez problemu utrzymać w czystości.
Zobacz, w jakich jeszcze miastach działają nasi partnerzy handlowi: Nowy Targ, Niepołomice, Nowy Sącz, Bochnia, Trzebinia.
Przejdź do góry