Nowy Sącz

Strona główna/Nowy Sącz
Nowy Sącz – QUALITY WINDOWS – Partner Handlowy

ul. Jagodowa 25
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 442 77 15

Więcej informacji
Trwałość, zachwycający design, innowacyjne zabezpieczenia oraz solidność – to tylko kilka cech, które znajdziesz w naszych drzwiach zewnętrznych. Nasi konstruktorzy dbają o to, aby każdy projekt wyróżniał się swoimi indywidualnymi rozwiązaniami. Przejrzyj więc naszą ofertę na stronie internetowej lub udaj się do najbliższego partnera handlowego, aby bliżej zapoznać się z ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej coś dla siebie – podobnie, jak tysiące innych Polaków!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od mieszkańców Nowego Sącza?

  1. Czy jest  to możliwe, żebyście zamontowali samozamykacz i zawiasy w taki sposób, aby nie były widoczne? Jak najbardziej. Specjalnie dla Klientów, którzy szczególnie cenią sobie estetykę wykonania drzwi zewnętrznych i nie chcieliby, aby wszelkiego rodzaju elementy techniczne były widoczne, na Twoje życzenie możemy zamontować zawiasy chowane (ich zastosowanie sprawia, że okucia nie są widoczne ani od strony zewnętrznej, ani wewnętrznej) oraz samozamykacz ukryty (jest całkowicie schowany w płycie skrzydła – przy otwartych drzwiach widoczna jest tylko szyna ślizgowa). Zastosowanie tych rozwiązań zdecydowanie podnosi estetykę i jakość wizualnego odbioru drzwi zewnętrznych.

  1. Czy posiadacie w swojej ofercie drzwi ryglujące się automatycznie? Oczywiście. W naszym sklepie oferujemy kilka modeli zasuwnic, które automatycznie ryglują drzwi. Do wersji podstawowej możemy dodać wyzwalacze, przez co uzyskamy zasuwnicę Automatic 2, którą wystarczy domknąć wraz ze skrzydłem, aby zamknąć dom. Dodając kolejny punkt poniżej kasety głównej zamka uzyskaliśmy zasuwnicę Automatic A3 – którą oferuje wyłącznie Aluhaus. Zapewnia ona wysoki poziom ochrony przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności i ergonomii. Najbardziej rozbudowanym zamkiem jest zasuwnica A4, w której zamontowaliśmy podwójne kasety ryglujące.

  1. Słyszałem, że posiadacie placówkę w Nowym Sączu. Jak was znaleźć? W Nowym Sączu posiadamy swojego partnera handlowego na ul. Jagodowej 25. Pamiętaj jednak, że wszystkie nasze propozycje możesz obejrzeć online, ponieważ każdy produkt, jaki posiadamy w swojej ofercie, szczegółowo opisujemy na stronie internetowej w katalogu, który znajdziesz w zakładce „Home”.

  1. Jak działa czytnik RFID, który posiadacie w swojej ofercie? Kontrola dostępu do czytnika RFID odbywa się przy użyciu pastylki lub karty zbliżanej do czytnika. Konfiguracji dokonujesz za pomocą breloka Master. My w zestawie z czytnikiem oferujemy 1 brelok Master i 1 brelok użytkownika. Urządzenie jest w stanie zapamiętać do 150 pastylek, kart lub użytkowników.
Województwo małopolskie jest dobrze wyposażone w drzwi zewnętrzne Aluhaus. Kliknij i zobacz ofertę.
Przejdź do góry