Niepołomice

Strona główna/Niepołomice
Niepołomice – Arwid Architektura Widoku – Partner Handlowy

ul. Batorego 22
32-005 Niepołomice

kom. 696 486 691

Więcej informacji
W Aluhaus stale się rozwijamy, otwierając kolejne placówki. Nie ważne gdzie mieszkasz, możesz być pewien, że nasze produkty znajdziesz w pobliżu, w jednym z punktów naszych partnerów handlowych. Niepołomice nie są tutaj wyjątkiem – i w tym mieście znajdziesz jeden z naszych salonów. W tym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie listę najczęstszych pytań, jakie zadają nam nasi Klienci.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od Was w Niepołomicach?

  1. Poszukuję drzwi zewnętrznych z dynamicznym wzorem. Macie takie w swojej ofercie? Możesz śmiało obejrzeć naszą linię drzwi zewnętrznych Intarsio. Te posiadają panele zdobione unikalnymi, trójwymiarowymi aplikacjami ze stali nierdzewnej.  Mają dynamiczny charakter dzięki zróżnicowanym płaszczyznom. Pamiętaj, że wybierając drzwi z serii Intarsio, dajemy Ci bogaty wybór wzorów. To sprawia, że te świetnie sprawdzą się w budynkach o różnych stylach.

  1. Czym jest sensor dotyku i na jakich pochwytach z waszej oferty można go zainstalować? Sensor dotyku zapewnia, że drzwi mogą się swobodnie otwierać poprzez dotknięcie pochwytu. Po domknięciu drzwi ręcznie lub poprzez samozamykacz są one ponownie zaryglowane. Sensor dotyku zapewnia wygodne działanie w połączeniu z zamkiem elektrycznym w zasuwnicach Secury. Przycisk możemy zamontować na Twoje życzenie w pochwytach Q45 i Q10 dla drzwi Elite oraz Q10 dla drzwi Tenvis. Wygląd pochwytów możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”.

  1. Jakie zabezpieczenie sprawdza się lepiej? Czytnik linii papilarnych czy klawiatura numeryczna? Wybór zabezpieczenia zależy od preferencji Klienta. Produkty, o które pytasz, posiadają zupełnie różne właściwości i mechanizm działania. W klawiaturze numerycznej kontrola dostępu odbywa się za pomocą za pomocą kodu 4-6 cyfrowego. Dostępna jest wersja z dwoma przekaźnikami (np. otwarcie bramy) oraz wyjściem do centrali alarmowej. Przy ewentualnej próbie manipulacji nieautoryzowanej osoby uruchamia się mechanizm blokujący. Natomiast w przy czytniku linii papilarnych kontrola dostępu odbywa się przy użyciu odcisku palca. Czytnik dostępny w wersji z dwoma przekaźnikami (np. funkcja otwarcia bramy za pomocą drugiego palca) bądź z wyjściem do centrali alarmowej. Zapamiętuje 150 palców. Pamiętaj, że oba oferowane przez nas produkty są najlepszej jakości. Wybór zależy Tylko od Twoich preferencji.

  1. Czy w Niepołomicach znajdę wasz salon? Tak! Dotarliśmy z naszą ofertą również do Twojej miejscowości. Naszego partnera handlowego znajdziesz na ul. Batorego 22. Pamiętaj jednak, że całą naszą ofertę możesz obejrzeć, nie wychodząc z domu! Wszystkie produkty szczegółowo opisujemy na naszej stronie internetowej.
Mieszkasz w Małopolsce? Przejrzyj pełną ofertę drzwi zewnętrznych. Kliknij i sprawdź nasze produkty.
Przejdź do góry