Bochnia

Bochnia – IDEON – Partner Handlowy

ul. Partyzantów 21
32-700 Bochnia

tel. 14 611 50 50

Więcej informacji
Witamy w Aluhaus! Specjalizujemy się w stolarce drzwiowej aluminiowej ponieważ wierzymy, że jest to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Do niewątpliwych zalet takich drzwi wejściowych należą doskonała termoizolacja i modernistyczny design. Szeroka gama dostępnych modeli i wariantów w zestawieniu z niewygórowaną ceną czynią z nich niezwykle przystępną propozycję. Stawiając na drzwi zewnętrzne aluminiowe Aluhaus decydujesz się na najwyższą jakość potwierdzoną setkami pozytywnych opinii.

FAQ: Jakie pytania odnośnie drzwi zewnętrznych zadają Klienci z Bochni?

  1. Jaki model wybrać do nowoczesnych domów? Osobom szukającym wejściowych drzwi zewnętrznych polecamy model Tenvis - zwłaszcza linię Groove z frezowaną powierzchnią. Panele w szarej, białej i czarnej kolorystyce utrzymane są w modernistycznej koncepcji i doskonale pasują do dużych, nowoczesnych budynków. Tenvis to również najwyższa półka jeżeli chodzi o ochronę antywłamaniową oraz - jak wszystkie modele drzwi zewnętrznych Aluhaus - izolację termiczną i akustyczną.
  2. Gdzie w Bochni znajdę drzwi zewnętrzne z oferty Aluhaus? Salon naszego partnera handlowego w Bochni znajduje się przy ulicy Partyzantów 21. Jeżeli szukasz produktów Aluhaus w innych miastach, wystarczy wejść na stronę internetową w zakładkę “Gdzie kupić”. Nasze produkty docierają już do wszystkich większych miast w Polsce!
  3. Jak wygląda sprawa z zaopatrzeniem salonu w Bochni? Aby upewnić się, czy poszukiwany przez Ciebie produkt znajduje się w konkretnym salonie wystarczy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z danym oddziałem. W przypadku braku niektórych produktów z oferty internetowej - zapytaj pracownika o ich dostępność w przyszłości.
  4. W jakich godzinach otwarty jest salon Aluhaus w Bochni? Godziny otwarcia salonów partnerskich ustalane są przez ich właścicieli, ale wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej! Aktualnie salon w Bochni otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 i w soboty w godzinach 9:00 - 13:00. O wszelkich zmianach będziemy informować na stronie internetowej.
Przejdź do góry