Trzebinia

Trzebinia – OLMAR – Partner Handlowy

ul. Kościuszki 45c
32-540 Trzebinia

tel. 692 899 324, 32 719 91 44

Więcej informacji
Drzwi zewnętrzne Aluhaus to połączenie wieloletniego doświadczenia, pracy najlepszych fachowców w branży oraz maksymalnie precyzyjnej obróbki mechanicznej, za którą odpowiadają sterowane automaty. Dzięki temu każdy model prezentuje tę samą, najwyższą jakość wykonania. W naszej ofercie znajdziesz modele, które zachwycają nie tylko swoim designem, ale także parametrami technicznymi. Dzięki temu reprezentują zachwycający poziom  bezpieczeństwa i energooszczędności. Jesteś zainteresowany? 

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od Was z Trzebini?

  1. Jak w Aluhaus wygląda sprawa gwarancji na drzwi?Zakupując u nas drzwi zewnętrzne, możesz liczyć na gwarancję 5-letnią na stolarkę oraz aż 10-letnią na powłokę lakierniczą. Dzięki temu będziesz mógł ze spokojem użytkować nasze produkty przez wiele, wiele lat, bez obaw o ich jakość.

  1. Czy znajdę u was nowoczesne drzwi o symetrycznych frezowaniach?Tak. Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne o symetrycznych frezowaniach, które doskonale pasują do nowoczesnego mieszkania, możesz przejrzeć naszą linię Futura. Model Hubertus posiada panele o futurystycznej stylistyce, dzięki którym stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrz minimalistycznych. Drzwi mają wyjątkowy charakter dzięki geometrycznym frezowaniom oraz aplikacjom ze stali nierdzewnej. Drzwi Hubertus najlepiej sprawdzają się w ciemnych odcieniach, kontrastując z jasnymi wnętrzami.

  1. Czy znajdę wasz sklep w Trzebini?Jak najbardziej. Dzięki temu, że Aluhaus stale poszerza sieć swoich sklepów na terenie Polski, możesz znaleźć placówkę naszego partnera handlowego również w Trzebini. Salon znajduje się na ul. Kościuszki 45c i czynny jest w dni powszednie od 8:00 do 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00. W razie problemów z dojazdem możesz wyszukać trasę do sklepu za pomocą GPS umieszczonego na stronie internetowej lub przejrzeć ofertę online.

  1. Jakie rodzaje zabezpieczeń proponujecie do drzwi zewnętrznych w swoim sklepie?Dokonując u nas zakupu drzwi zewnętrznych, możesz liczyć na szereg zabezpieczeń, jakie oferujemy. Szczegółowo opisane propozycje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”. Są to m.in. czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne, czytniki RFID, Blue&Code oraz zabezpieczenia, jakie możemy umieścić wewnątrz drzwi: trzpienie antywyważeniowe, sztywny łańcuch, i najwyższej jakości wkładki, np. wkładka Janus. Oprócz tego możesz u nas liczyć na szeroką ofertę zasuwnic, w zależności od Twoich potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do najbliższej placówki lub wysłać do nas zapytanie przez stronę internetową.