Nowy Targ

Nowy Targ – OKNOPOL – Partner Handlowy

ul. K. Wielkiego 10 b
34-400 Nowy Targ

tel. 18 266 41 04

Więcej informacji
W jaki sposób uzyskujemy najwyższą jakość naszych produktów? W grę wchodzi stała kontrola procesu produkcji wytwarzanych drzwi i okien. To gwarantuje ponadprzeciętną jakość oferowanych produktów. Do tego, dzięki przemyślanym projektom, drzwi wyróżniaj się swoim designem oraz możliwościami technicznymi. Możesz być pewny, że tego wyboru nie pożałujesz. Zwłaszcza że Twój dom zyska nie tylko nowoczesny wygląd, ale także bezpieczeństwo oraz ochronę przed negatywnym wpływem pogody.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od Was z Nowego Targu?

  1. Czy przy zamawianiu u was drzwi zewnętrznych, mogę dodatkowo zamówić usługę podbudowy progu? W Aluhaus zdajemy sobie sprawę, że przy montowaniu nowych drzwi zewnętrznych, podbudowa progu i poszerzenie ościeży mogą okazać się konieczne. Dlatego zamawiając u nas drzwi, możemy za dodatkową opłatą wykonać taką usługę. Pozwoli ona na stabilny i „ciepły” montaż dla drzwi.

  1. Macie w swojej ofercie drzwi zewnętrzne bez przeszkleń? Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne bez przeszkleń, możesz przejrzeć naszą linię Groove. Drzwi z tej linii świetnie pasują do budynków w nowoczesnym stylu, dzięki futurystycznej stylistyce paneli. Ich współczesną formę podkreśliliśmy geometrycznymi frezowaniami, dzięki czemu posiadają dynamiczny i przyciągający uwagę charakter.

  1. Czy kupując u was drzwi zewnętrzne, mam możliwość zamówienia samozamykacza? Oczywiście. Posiadamy dwa rodzaje samozamykaczy w naszej ofercie: ukryty oraz nawierzchniowy z szyną ślizgową. Ten pierwszy został stworzony z myślą o Klientach, którzy cenią sobie jednocześnie funkcjonalność i wyjątkową estetykę. Jest bowiem całkowicie ukryty w płycie skrzydła, co sprawia, że szyna ślizgowa widoczna jest tylko przy otwartych drzwiach. Samozamykacz nawierzchniowy z szyną ślizgową posiada estetyczną, płaską listwę i montowany jest na skrzydle oraz ościeży. Dzięki temu, że dostępny jest w trzech kolorach (białym, srebrnym i brązowym) zdecydowanie łatwiej możesz dopasować jego estetykę do koloru drzwi.

  1. Jakie zabezpieczenia drzwi zewnętrznych proponujecie w swoim sklepie? Oferta proponowanych przez nas zabezpieczeń jest bardzo szeroka. Znajdziesz u nas nowoczesne rozwiązania technologiczne jak czytniki linii papilarnych w dwóch wersjach, klawiatury numeryczne, czytniki Blue&Code, czytniki RFID. Oprócz tego proponujemy naszym Klientom sztywny łańcuch, trzpienie antywyważeniowe, wykładkę Janus, która chroni zamek przed kopiowaniem klucza i różne rodzaje automatycznie ryglujących się zasuwnic, które w zależności od Twoich preferencji, dostępne są w kilku wariantach. Wszystkie zabezpieczenia, jakie oferujemy w Aluhaus, zostały szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej.