Koło

Koło – MARAG – Partner Handlowy

ul. Zegarowa 8
62-600 Koło

tel. 63 261 05 56

Więcej informacji
Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że drzwi zewnętrzne to niezwykle istotny element każdego domu i mieszkania. Izolacja termiczna, którą zapewniają solidne i dobrze wykonane drzwi, pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu, a najwyższej klasy wykonanie nie tylko zapewnia bezpieczeństwo i komfort, ale też potrafi cieszyć oko nawet najbardziej wybrednych koneserów. Dlatego też drzwi zewnętrzne Aluhaus cieszą się ogromną popularnością już od wielu lat, a dowodem na te słowa są mieszkańcy Koła, którzy postanowili zaufać właśnie nam i przy wyborze drzwi zewnętrznych postawili na salon Aluhaus.

FAQ: Oto pytania, które zadawali mieszkańcy Koła

  1. Jakie drzwi Elite do mieszkania w bloku? W przypadku blokowisk zawsze polecamy linie Futura i Inox, ponieważ odznaczają się one ponadprzeciętną estetyką, są niezwykle eleganckie, a przy tym nie gryzą się bardzo z otoczeniem. Nie oznacza to jednak, że drzwi Geometric nie sprawdzą się w tym przypadku - wiele zależy od gustu i prywatnych preferencji!

  1. Czy szyba w drzwiach Elite Geometric jest matowa? Tak, wszystkie drzwi z tej serii są matowe, ponieważ dodaje to klasy i charakteru, zapewniając przy tym prywatność wszystkim domownikom.

  1. Jak znaleźć najbliższy salon? Na naszej stronie internetowej, w zakładce “gdzie kupić?” znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące salonów Aluhaus w okolicy, ich godzin otwarcia i numerów kontaktowych.

  1. Czy znajdę salon Aluhaus za granicą? Aluhaus to 3000 salonów na terenie aż 13 krajów. Jeżeli chcesz zobaczyć czy w Twojej okolicy znajduje się salon Aluhaus - musisz wejść na stronę i odwiedzić zakładkę “gdzie kupić?”.

  1. Zajmujecie się także stolarką okienną? Jesteśmy partnerem handlowym marki Oknoplast. Dlatego też w naszych salonach znajdziecie także okna. Co je wyróżnia? Są perfekcyjnie wykonane, a materiały, z których powstały to najwyższa półka. Oknoplast jest w końcu liderem na rynku europejskim, co oznacza, że ich produkty to absolutny top.
Zobacz, jaką ofertę w innych miastach z tego regionu przygotowali dla Ciebie nasi partnerzy w Dębicy, Koźminie, Wrześni, Krotoszynie i Wągrowcu.