Koźmin

Krotoszyn – FINESTRA – Partner Handlowy

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp 1
63-700 Krotoszyn

tel. 62 722 09 94

Więcej informacji
Podczas zakupu drzwi zewnętrznych należy zwrócić szczególną uwagę na   jakość ich wykonania. Dlaczego? Drzwi zewnętrzne są inwestycją na lata. Ich zadaniem jest ochrona domowników nie tylko przed niechcianymi gośćmi, ale również gwałtownie zmieniającą się pogodą. Dlatego w Aluhaus stawiamy tylko na najlepsze rozwiązania, które zapewniają komfort użytkowania, bezpieczeństwo, energooszczędność i świetny design. Tym połączeniem zyskaliśmy zaufanie naszych Klientów już w ponad 13 krajach. Nasza oferta ciągle się rozwija, dlatego zajrzyj na stronę internetową sklepu, gdzie z łatwością sprawdzisz wszystkie linie naszych drzwi zewnętrznych.

FAQ: Jakie pytania dotyczące drzwi zewnętrznych zadaliście nam w Koźminie?

  1. Czy można zamontować drzwi zewnętrze w taki sposób, aby zawiasy nie były widoczne? Oczywiście, że tak! W Aluhaus wiemy, jak ogromny wpływ na całość aranżacji mają najmniejsze detale. To one wpływają na odbiór całości. Z tego względu w naszych drzwiach Elite daliśmy Ci możliwość zamontowania zawiasów chowanych. Reguluje się je w trzech płaszczyznach, a okucia nie są widoczne ani od strony zewnętrznej, ani wewnętrznej. Zastosowanie zawiasów chowanych pozwala na zwiększenie walorów estetycznych drzwi.

  1. Jak można zabezpieczyć wasze drzwi przed wyważeniem? W Aluhaus skonstruowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kupując nasze drzwi zewnętrzne, możesz zamówić dodatkowe zabezpieczenie w postaci trzpieni antywyważeniowych. Te montowane są na stronie z zawiasami, czym skutecznie uniemożliwiają wyważenie drzwi. To jedno z najczęściej wybieranych zabezpieczeń w sklepie Aluhaus.

  1. Widziałem w sklepie stacjonarnym waszą linię drzwi Groove. Do jakiego domu będą one pasować? Nasza linia drzwi zewnętrznych Groove jest świetnym rozwiązaniem do budynków w nowoczesnym stylu. Ich futurystyczna stylistyka świetnie wkomponowuje się w budynki o prostych, nieskomplikowanych kształtach. Ich współczesną formę podkreślają geometryczne frezowania. Te są zdecydowanie najczęstszym wyborem wśród Klientów, którzy wolą mieć drzwi bez przeszkleń.

  1. Jak działa wasz czytnik Blue&Code? W Aluhaus oferujemy czytnik Blue&Code, który działa na zasadzie kontroli dostępu przy użyciu kodu 4-10 cyfrowego lub aplikacji na telefonie. Obsługiwać można go za pomocą do 6 telefonów i 18 kodów użytkowników. Posiada obudowę wykonaną z hartowanego szkła, a wszystkie funkcje czytnika można kontrolować za pomocą aplikacji. Posiada również modyfikowany zasięg Bluetooth. Jeżeli masz więcej pytań o nasze zabezpieczenia, zawsze możesz do nas zadzwonić. Numer telefonu do najbliższej placówki znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”.
Przejdź do góry