Dębica

Dębica – PRIM – Partner Handlowy

ul. Rzeszowska 110B
39-200 Dębica

14 687 63 11

Więcej informacji
Myślisz o nowych drzwiach zewnętrznych? To inwestycja na lata! Wszystko powinno być zachowane w najlepszym porządku, a Ty musisz być po prostu z nich zadowolony! Dlatego też warto postawić na sprawdzone rozwiązania i wybrać solidne oraz niezwykle estetyczne drzwi zewnętrzne. Dębica może zaufać ekspertom i wybrać Aluhaus. Jakie z tego korzyści? Przede wszystkim niezawodne drzwi, które będą idealnie spełniać swoją rolę przez długie lata. Poza tym, wybierając Aluhaus zawsze możesz liczyć na fachową i profesjonalną pomoc przy wyborze i montażu.

FAQ: Sprawdź, co najbardziej interesuje klientów z Dębicy. Oto najczęściej zadawane pytania

  1. Gdzie kupić drzwi zewnętrzne w Dębicy? Nasz salon możesz znaleźć poprzez stronę internetową, w zakładce “gdzie kupić?” Tam znajdziecie adres, kontakt i godziny otwarcia naszego salonu w Dębicy!

  1. Dlaczego w Waszych salonach można też dostać produkty Oknoplastu? Oknoplast to nasz partner handlowy, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość i fachową obsługę. Oknoplast to lider na rynku europejskim, dzięki czemu wiemy, że nasze standardy zadowolą każdego.

  1. Czy muszę sam dokonywać pomiaru drzwi w swoim domu? Nie! Możesz zamówić taką usługę odwiedzając nasz salon, dzwoniąc do nas lub wypełniając formularz internetowy. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce “kontakt”.

  1. Jakie drzwi zewnętrzne wybrać do domku jednorodzinnego? Wszystko zależy do gustu! Możesz wybierać pomiędzy nowoczesnymi modelami Tenvis i bardziej klasycznymi Elite. Odwiedzając nasz salon w Dębicy sam zdecydujesz, który model lepiej wkomponuje się w całość. Niezależnie od tego, który model wybierzesz - zawsze możesz być pewien, że funkcjonalność i trwałość nigdy Cię nie zawiedzie!

  1. Chciałbym dopasować drzwi, zależy mi na niestandardowym modelu. W takim wypadku możesz skonsultować się z naszymi ekspertami lub użyć narzędzia “konfigurator drzwi” na stronie Aluhaus. W prosty i przyjemny sposób można wykreować drzwi, które sprawdzą się we wszystkich warunkach.