Września

Września – BUDEX – Partner Handlowy

ul. Objazdowa 3
62-300 Września

tel. 61 438 90 95

Więcej informacji
Szukasz pomysłu na nowe drzwi zewnętrzne? Września doskonale wie, co wybrać, by inwestycja szybko się zwróciła. Nowy salon Aluhaus to bez wątpienia wybór, który się opłaca. W końcu drzwi to inwestycja na długie lata. Nie ma więc mowy o żadnych niedociągnięciach, wadach czy ustępstwach. Tylko najwyższa jakość materiałów i wykonania pozwoli w pełni cieszyć się całkowitą izolacją i kontrolą nad temperaturą w domu. Aluhaus to gwarancja stabilności i długowieczności. Raz zakupione drzwi będą wiernie służyć, niezależnie od warunków klimatycznych i ukształtowania terenu. Zainteresowany? Znajdziesz nas we Wrześni, w nowym salonie!

FAQ: Co najbardziej interesowało mieszkańców Wrześni?

  1. Jak znaleźć salony Aluhaus?Chcesz szybko znaleźć salon w swojej okolicy? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić stronę internetową i wejść w zakładkę “gdzie kupić?”. Tylko tyle! Po ustaleniu własnej lokalizacji zobaczysz najbliższe salony, ich godziny otwarcia oraz dane kontaktowe. Do zobaczenia na miejscu!

  1. Jakie są standardowe wymiary drzwi Tenvis?Standard wynosi 1100 x 2250 mm, więc są o 10 cm węższe od drzwi Elite. Całkowita grubość drzwi to 75 mm, a panel jest gruby na 62 lub 76 mm. W ogólnym rozrachunku wychodzi, że drzwi Tenvis są zgrabniejsze niż odpowiedniki Elite, co nie zmienia faktu, że zapewniają doskonałą izolację termiczną.

  1. Jak działa konfigurator drzwi?Jeżeli szukasz wyjątkowych/niestandardowych drzwi, to konfigurator jest narzędziem dla Ciebie. Jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, a pozwala stworzyć dokładnie taki model, na którym Ci zależy. Z konfiguratorem drzwi masz pełną kontrolę nad każdym - nawet najmniejszym elementem.

  1. Jakie drzwi Elite do mieszkania w kamienicy?Kamienice słyną z zamiłowania do elegancji i klasycznych rozwiązań, dlatego też linia Classic zawsze będzie dobrym wyborem. Linia Inox także zda egzamin, zwłaszcza drzwi Publius i Vesta mogą przypaść do gustu w warunkach klatkowych. Dla tych, którzy chcą “czegoś więcej” od drzwi, polecamy linię Futura, która idealnie łączy w sobie klasyczne piękno z ponadczasowym charakterem.