Krotoszyn

Krotoszyn – FINESTRA – Partner Handlowy

ul. Ogrodowskiego 43
63-700 Krotoszyn

tel. 62 722 09 94

Więcej informacji
W Aluhaus tworzymy projekty zachwycające swoją geometrią, harmonią oraz minimalizmem. To nowoczesne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym domu, zapewniając mu bezpieczeństwo oraz doskonałą szczelność. A przy tym po prostu prezentują się fantastycznie, idealnie współgrając z aranżacją całego domu. To właśnie rosnąca popularność naszych produktów, w tym drzwi zewnętrznych, sprawiła, że postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane nam pytania.

FAQ: Jakie pytania zadaliście nam w Krotoszynie?

  1. Chcę stworzyć u was własny projekt drzwi zewnętrznych. Jakie przeszklenia mam do wyboru? Własny projekt drzwi zewnętrznych możesz stworzyć na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam zakładkę „Konfigurator drzwi”. Udostępniliśmy tam wiele opcji i rozwiązań, jakie możesz zastosować podczas projektowania. Znajdziesz tam m.in. listę naszych propozycji szyb. Każda z nich będzie nadawać drzwiom inny charakter, dlatego w razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do najbliższej placówki naszego sklepu.

  1. Gdzie w Krotoszynie znajdę wasz salon? W Krotoszynie posiadamy swojego partnera handlowego na ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp 1. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00, a w soboty od 10:00 do 13:00. Pamiętaj jednak, że cała oferta dostępna jest również na naszej stronie internetowej.

  1. Co wchodzi w skład standardowego wyposażenia waszych drzwi Elite? Nasze drzwi Elite posiadają pionowy pochwyt od strony zewnętrznej, który poprawia estetykę i ułatwia zatrzaskiwanie drzwi, wewnętrzną klamkę w kilku opcjach wykończenia, trzyczęściowe zawiasy rolkowe z regulacją w trzech płaszczyznach, rozetę pierścieniową zabezpieczającą wkładkę przed włamaniem, wkładkę na klucz bez blokady oraz zamek samoryglujący drzwi w trzech punktach, z listwą zaczepową zamocowaną na całej wysokości ościeżnicy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych drzwiach Elite, zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz szczegółowe dane na temat każdego modelu.

  1. Jakie drzwi z waszej oferty najbardziej współgrają z naturalnym otoczeniem? Dla Klientów, którzy poszukują harmonii i równowagi między domem a otaczającą go przyrodą, przygotowaliśmy linię drzwi zewnętrznych Natura. Posiadają one panele z przeszkleniami o motywach łuków i zakrzywionych linii.  Dzięki temu doskonale wpisują się w otoczenie domu i naturalny krajobraz. Dodatkowo nasi projektanci umieścili na drzwiach ozdobne aplikacje ze stali nierdzewnej, które nadają im eleganckiego charakteru.