Wągrowiec

Strona główna/Wągrowiec
Wągrowiec – OKNO-INVEST – Partner Handlowy

ul. Kościuszki 33
62-100 Wągrowiec

tel. 508 111 945

Więcej informacji
Nasze drzwi zewnętrzne to najwyższy poziom energooszczędności oraz bezpieczeństwa. Możesz być pewien, że niezależnie od wybranego modelu, będziesz mógł cieszyć się doskonałą ochroną domu zarówno przed wdzierającym się zimnem (nawet w te najmroźniejsze miesiące w roku), jak i  przed nieproszonymi gośćmi. To doskonała ochrona, na którą każdy może sobie pozwolić. Możesz być pewien, że pozostali domownicy będą Ci za to wdzięczni.

FAQ: Te pytania zadawali nam najczęściej mieszkańcy Wągrowca

  1. Jak was znaleźć w Wągrowcu?Dzięki temu, że Aluhaus stale poszerza sieć swoich placówek i partnerów handlowych, dotarliśmy również do Wągrowca. Salon naszego partnera handlowego znajdziesz na ul. Kościuszki 33. Otwarty jest w dni powszednie od  9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Pamiętaj, że wszystkie nasze produkty możesz również przejrzeć bez wychodzenia z domu. Na naszej stronie internetowej szczegółowo opisaliśmy każdą pozycję oraz model. W razie jakichkolwiek pytań możesz wysłać do nas zapytanie lub skontaktować się z najbliższą placówką.

  1. Czy znajdę w waszej ofercie drzwi z aplikacjami wykonanymi z czarnego szkła?Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne, które posiadają aplikacje wykonane z czarnego szkła ESG, to powinny przypaść Ci do gustu nasze modele z linii Verge. Wszystkie modele wyróżniają się ozdobną czarną ramką wokół przeszkleń. Dzięki temu detalowi cały projekt nabiera niepowtarzalnego charakteru oraz elegancji. Dostępne są tutaj drzwi z przeszkleniami pionowymi oraz poziomymi. To sprawia, że bez problemu powinieneś znaleźć produkt, który przypadnie Ci do gustu.

  1. Czy posiadacie w swojej ofercie samozamykacze?Jak najbardziej. W naszej ofercie znajdziesz dwa modele. Jeżeli zależy Ci na tym, aby samozamykacz był niewidoczny, kiedy drzwi są zamknięte, odpowiedni dla Ciebie może być samozamykacz ukryty. Ten zamontowany zostaje w taki sposób, aby szynę ślizgową można było zobaczyć jedynie podczas otwarcia drzwi. Druga opcja to samozamykacz nawierzchniowy z szyną ślizgową. Dostępny jest w trzech kolorach, dzięki czemu łatwo można go dopasować do odcienia drzwi.

  1. Czym jest sensor dotyku dostępny w waszej ofercie?Sensor dotyku może zostać zamontowany na pochwycie drzwi na życzenie Klienta. Przycisk w połączeniu z zamkiem elektrycznym w zasuwnicach zapewnia wygodne działanie. Drzwi mogą otwierać się przez dotknięcie pochwytu. Po domknięciu drzwi (ręcznie lub poprzez samozamykacz) automatycznie ulegają zaryglowaniu.
Wielkopolska i regionalna oferta drzwi zewnętrznych Aluhaus. Przejrzyj naszą ofertę i sprawdź, co najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu.
Przejdź do góry