Żory

Żory – APLUSNET – Partner Handlowy

ul. Dworcowa 17
44-240 Żory

32 475 27 93, 791 987 779

Więcej informacji
Na korzyść marki Aluhaus przemawia niebanalny i wyróżniający się na każdym polu design naszych produktów. Nasi projektanci przywiązują ogromną wagę do tego, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Bogata paleta barw oraz uniwersalność naszych pomysłów pozwalają dopasować stolarkę do każdego stylu architektonicznego – możesz być pewny, że nasze drzwi zewnętrzne doskonale wpasują się również do Twojego domu.

FAQ: Jakie pytania dostaliśmy w Żorach?

  1. Czy znajdę w waszej ofercie naświetla?Jak najbardziej. Dodaliśmy je do naszej oferty, aby drzwi zewnętrzne mogły otrzymać dodatkowe walory wizualne. Naświetla doskonale sprawdzają się doskonale w połączeniu z szybami piaskowymi. W sklepie Aluhaus masz bowiem możliwość dowolnej personalizacji wzoru na szybie (piaskowanie). Wygląd poszczególnych naświetli możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej, wchodząc w zakładkę „Akcesoria”.

  1. Słyszałem, że macie swój salon w Żorach. Jak do niego dojechać?Salon naszego partnera handlowego w Żorach znajduje się na ul. Dworcowej 17. Czynny jest w dni powszednie od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Jeżeli obawiasz się problemu z dojazdem, możesz skorzystać z funkcji wyznaczenia trasy bezpośrednio do naszego sklepu za pomocą GPS (znajdziesz go na naszej stronie internetowej w zakładce „Jak dojechać”).

  1. Planuję urządzić dom w stylu vintage. Jakie drzwi z waszej oferty sprawdzą się przy takiej aranżacji?W naszym sklepie znajdziesz kilka linii drzwi, które doskonale pasują do wnętrz w stylu vintage. Modele z linii Inox (np. Adora) posiadają panele z przeszkleniami, które swoją stylistyką nawiązują do modernizmu. Jeżeli szukasz unikalnych drzwi o wyrazistym charakterze, które pasują do odważnych projektów aranżacyjnych, drzwi Adora mogą okazać się tutaj strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj, że w Aluhaus masz również możliwość stworzenia własnego projektu drzwi za pomocą „Konfiguratora drzwi”, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. To urządzenie, dzięki któremu możesz spersonalizować proponowane przez nas modele do własnych potrzeb.

  1. Na co przede wszystkim powinienem zwrócić uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych?Wybierając drzwi zewnętrzne, powinieneś mieć na uwadze, że inwestujesz w produkt, który powinien służyć Ci latami. Dlatego w Aluhaus zawsze radzimy, aby nasi Klienci wybrali takie drzwi, które zagwarantują im bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Energooszczędność i bezpieczeństwo powinny być tutaj najwyższymi priorytetami. Nasze modele drzwi zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zadbać w najwyższym stopniu to te potrzeby naszych Klientów.
Szukasz innych miast partnerskich na terenie śląska? Sprawdź tutaj:
Przejdź do góry