Częstochowa

Częstochowa – MERITUM – Partner Handlowy

ul. Krótka 29/31
42-200 Częstochowa

34 361 03 92

Więcej informacji
Częstochowa – APERTO – Partner Handlowy

Al. Jana Pawła II 66
42-200 Częstochowa

tel. 34 324 98 93, 34 324 37 92

Więcej informacji
Planujesz wymianę drzwi zewnętrznych w Twoim domu lub mieszkaniu? Koniecznie postaw na rozwiązanie, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo na lata. Mowa oczywiście o solidnych i trwałych drzwiach wykonanych z aluminium i wzmocnionych tak, aby nikt kogo nie zaprosiłeś, nie dostał się do Twojej bezpiecznej przystani. Wiemy, że nie tylko bezpieczeństwo jest dla Ciebie ważne – nasze drzwi zewnętrzne to ogromny wybór kolorów, materiałów i wzorów. Drzwi zewnętrzne to wizytówka Twojego domu. Wybierz taką, która najbardziej pasuje do Ciebie!

FAQ: Zobacz, jakie pytania najczęściej zadają nasi Klienci z Częstochowy

  1. Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych Cena to jedno z podstawowych kryteriów wyboru drzwi zewnętrznych, ale oczywiście nie najważniejsze. Pamiętaj, że jest to wybór na lata, dlatego warto zdecydować się na drzwi, które będą sprawdzały się niezmiennie przez długi czas. Przy wyborze ważny jest zarówno design stolarki drzwiowej, współczynnik przenikania ciepła, jak i bezpieczeństwo Twojej rodziny. Wygląd to kwestia bardzo indywidualna, dlatego zadbaliśmy, aby w ofercie Aluhaus wybór był naprawdę duży. Im mniejszy współczynnik przenikania ciepła, tym więcej zimnego powietrza z zewnątrz przedostanie się do mieszkania, dlatego warto wybrać drzwi z parametrami nieprzekraczającymi 2,6 W/(m2·K). Wybierając dobrze zabezpieczone i wzmocnione drzwi masz pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do Twojego domu. Bezpieczeństwo jest bezcenne, prawda?
  2. Czym się różnią drzwi Elite od drzwi Tenvis? Drzwi Elite to przede wszystkim większa izolacja termiczna oraz grubość. Współczynnik przenikania ciepła to od 0,69 W/(m²K). W drzwiach Tenvis jest to od 0,84 W/(m²K) (im mniejszy parametr przenikania ciepła, tym drzwi są bardziej energooszczędne). W obu modelach współczynnik przenikania ciepła jest jednak o wiele niższy niż w standardowych drzwiach zewnętrznych, gdzie współczynnik ten wynosi ok.1,5 W/(m²·K).
  3. Chciałbym zamówić drzwi niestandardowe. Czy jest taka możliwość? Nasza oferta przygotowana jest specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów, dlatego wszystkie parametry drzwi zewnętrznych można wybrać samodzielnie. Klient może samodzielnie wybrać typ konstrukcji, wymiary, serie, model, system drzwi, rodzaj szyb, uchwytów oraz innych parametrów. Nie musisz wcale wychodzić z domu. Nasz konfigurator znajdziesz na stronie www.aluhaus.com.pl!
  4. Chcę kupić drzwi zewnętrzne. W Częstochowie znajdę salon Aluhaus? Oczywiście! Nasze salony partnerskie znajdziesz w niemal każdym większym mieście w Polsce. Przejdź do listy naszych salonów i wybierz ten najbliżej miejsca Twojego zamieszkania. Jeśli masz jakieś pytania możesz również zadać je naszym konsultantom telefonicznie. Nasi specjaliści doradzą i pomogą wybrać najlepiej dopasowane drzwi zewnętrzne. Częstochowa to szeroka oferta drzwi zewnętrznych i tarasowych. Przekonaj się sam!
Zobacz naszą ofertę na drzwi wewnętrzne na Śląsku: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-slask/
Przejdź do góry