Katowice

Katowice – KUBUS – Partner Handlowy

ul. Armii Krajowej 46
40-671 Katowice

tel. 32 203 72 06

Więcej informacji
Katowice! Czy Wasze drzwi zewnętrzne spisują się dobrze? Ktoś potrzebuje może kompetentnej i fachowej pomocy ze swoimi egzemplarzami? Od dziś możecie odetchnąć - Wasze drzwi są już w dobrych rękach! Dlaczego? Ponieważ piękne Katowice to kolejne polskie miasto, w którym zaczął funkcjonować salon Aluhaus! 25 lat na rynku, 3000 salonów, jednym słowem - doświadczenie, które sprawia, że drzwi zewnętrzne nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nasza oferta to zarówno najwyższej jakości drzwi zewnętrzne, jak i najróżniejsze akcesoria, które sprawdzą się w każdych warunkach. Całość znajdziecie na naszej stronie internetowej - serdecznie zapraszamy!

FAQ: Pytania, które zadawali nam mieszkańcy Katowic:

  1. Co to konfigurator drzwi zewnętrznych? To narzędzie dostępne na naszej stronie, dzięki któremu w łatwy i przyjemny sposób możecie odpowiednio zmodyfikować i dostosować drzwi tak, by idealnie wkomponowały się w Wasze domy. Dlatego też zawsze gwarantujemy swoim klientom pełne zadowolenie - każdy znajdzie tutaj swoje wymarzone drzwi.

  1. Jak znaleźć najbliższy salon Aluhaus? Wystarczy odwiedzić stronę internetową aluhaus.com.pl i wejść w zakładkę “gdzie kupić?”. Znajdziecie tam nie tylko najbliższe salony, ale też ich godziny otwarcia i numery kontaktowe. Mieszkańcy Katowic mogą liczyć na nasze produkty także w salonach partnerów handlowych!

  1. Kupię tutaj blokadę z klawiaturą do drzwi? W naszej ofercie znajdziecie zarówno czytniki linii papilarnych, jak i klawiatury numeryczne. Nasze klawiatury oferują 4-6 cyfrowe kody i są dostępne wersje z dwoma przekaźnikami, gdzie jeden będzie odpowiadał dodatkowo za bramę.

  1. Zajmujecie się także stolarką okienną? Nie, ale jesteśmy partnerem handlowym firmy Oknoplast, dlatego też w naszych salonach znajdziecie najlepsze okna. Skąd ta pewność? Ta marka podbiła rynek nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, więc oferuje tylko i wyłącznie produkty z najwyższej półki.
Sprawdź, co nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie w ofercie drzwi zewnętrznych w woj. śląskim - kliknij tutaj.
Przejdź do góry