Mikołów

Strona główna/Mikołów
Mikołów – PERFEKT DESIGN – Partner Handlowy

ul. Świętego Wojciecha 7
43-190 Mikołów

tel. 32 227 10 31, kom. 606 623 932

Więcej informacji
Planujesz zmianę drzwi wejściowych? Doskonale, ale pamiętaj, że wybór drzwi to niemały problem. Dlaczego? Głównie z tego powodu, że to decyzja, której skutki będą widoczne przez wiele lat. Postaw na drzwi wysokiej jakości, dzięki temu nie będziesz musiał martwić się ich wymianą przez bardzo długo. Dlaczego warto wybrać drzwi Aluhaus? Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie – tak najłatwiej opisać drzwi dostępne w ofercie. Energooszczędność i izolacja termiczna to atuty, dzięki którym jesteśmy wybierani do domów pasywnych. Gdzie znaleźć drzwi zewnętrzne Mikołów? Już teraz rzuć okiem na mapkę!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania w Mikołowie!

  1. Co ma wpływ na izolację akustyczną i termiczną? Kluczowe dla uzyskania wysokich parametrów izolacji akustycznej i termicznej są wysokiej klasy uszczelki i wypełnienie drzwi. Skutecznie ograniczają przenikanie zimnych mas powietrza z klatki schodowej, a dzięki temu nie będziesz musiał dogrzewać mieszkania. Szybko zauważysz, że Twoje rachunki za ogrzewanie się zmniejszą.

  1. Drzwi aluminiowe, czy drewniane? Oba modele mają swoje zalety. Zarówno drzwi aluminiowe i drewniane cechuje wysoka wytrzymałość na uszkodzenia. To gwarantuje Ci, że będą się świetnie prezentować mimo upływu czasu. To bardzo ważne, ponieważ drzwi są prawdziwą wizytówką Twojego domu. Główną różnicą jest fakt, że drzwi drewniane wymagają konserwacji. Drzwi aluminiowe nie wymagają czyszczenia specjalnymi detergentami, czy konserwowania. To sprawia, że śmiało możemy je nazwać bezproblemowymi.

  1. Jak mogę się skontaktować z salonem w Mikołowie? To proste! Masz do wyboru trzy opcje. Możesz napisać do nas mail albo zadzwonić. Jeśli zależy Ci na czasie, najlepiej będzie do nas zadzwonić, nasi specjaliści odpowiedzą Ci na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości. Nic nie zastąpi spotkania z klientem w cztery oczy, dlatego zapraszamy do salonu! Adres i godziny otwarcia salonu Aluhaus znajdziesz na naszej stronie.

  1. Do jakiego wnętrza nadają się drzwi aluminiowe? Fakty są takie, że szeroka oferta drzwi aluminiowych Aluhaus sprawia, że dopasujesz je zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Aluminium jest podatne na barwienie i formowanie. Rzuć okiem na linie Futura, jeśli jesteś fanem nowoczesnego stylu. Szukasz ponadczasowej klasyki? Twoją uwagę przykują drzwi Classic. Sprawdź już teraz!
Przejdź do góry