Będzin

Będzin – JACHIMCZAK – Partner Handlowy

Al. H. Kołłątaja 73
42-500 Będzin

tel. 32 267 84 88; 32 267 84 89fax 32 267 37 24

Więcej informacji
Szukasz salonu drzwi w Będzinie? Cieszymy się, że trafiłeś do Aluhaus, bo na naszą ofertę składa się starannie wyselekcjonowana stolarka drzwiowa zewnętrzna do zastosowań w budownictwie jedno- oraz wielorodzinnym. Aluhaus to synonim bezpieczeństwa rodziny. Zaufały nam już setki Klientów, a ich zaufanie wyraża się w licznych pozytywnych opiniach. Kliknij w wybrany salon drzwi zewnętrznych w Będzinie, sprawdź numer kontaktowy, adres e-mail oraz lokalizację na mapie. Zachęcamy do kontaktu - nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty Aluhaus.

FAQ: Popularne pytania o ofertę drzwi zewnętrznych w Będzinie

  1. Czy drzwi będę musiał zamontować samodzielnie? Nie, ponieważ montażem drzwi przy użyciu własnych narzędzi zajmie się nasz partner w Będzinie. Przed zamówieniem skrzydła dokona wcześniej też pomiaru tak, aby mieć 100% pewności co do spasowania futryny i uszczelek.
  2. Jak zamówić pomiar drzwi w salonie w Będzinie? Do wyboru oddajemy Klientom trzy opcje kontaktu - wygodnie i bez wychodzenia z domu za pomocą maila lub telefonu oraz osobiście w naszym salonie.. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie.
  3. Co z drzwiami wewnętrznymi? Specjalizujemy się w stolarce aluminiowej i drzwiach zewnętrznych. W tej chwili do naszej oferty wchodzą wyłącznie skrzydła zewnętrzne i tarasowe różnych klas.
  4. Jak ze szczelnością oferowanych przez Aluhaus drzwi? Wszystkie drzwi zewnętrzne w Będzinie marki Aluhaus spełniają rygorystyczną normę EN 14351-1.
  5. Czy drzwi Aluhaus nadają się do mieszkania? Rozwiązania Aluhaus proponujemy przede wszystkim właścicielom domów, ale jeśli nie ma przeszkód technicznych, skrzydła z serii Elite oraz Tenvis możemy zamontować także w futrynach wejściowych mieszkania w bloku.
  6. Czy produkujcie także stolarkę okienną? Tak. Wszystkie salony partnerskie Aluhaus (w tym salon w Będzinie) należą do grupy Oknoplast, jednego z największych producentów okien w Europie, dlatego we wszystkich naszych placówkach możesz złożyć zamówienie na drzwi i okna.
Przejdź do góry