Skawina

Skawina – POL-MACH – Partner Handlowy

ul. Korabnicka 3b
32-050 Skawina

tel. 12 276 80 10

Więcej informacji
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji, zarówno pod względem nieoczywistego designu, jak i nowoczesnych rozwiązań, czy bezpieczeństwa. Jednym z naszych ulubionych materiałów jest wysokogatunkowe aluminium. To zapewnia wysoką niezawodność i szerokie możliwości konstrukcyjne. Przy tym gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Zwłaszcza że w naszych drzwiach znajdziesz najnowocześniejsze zabezpieczenia, włącznie z funkcją otwierania drzwi za pomocą odcisku palca!

FAQ: Jakie pytania kierowali do nas mieszkańcy Skawiny?

  1. Macie w swojej ofercie drzwi, które będą pasować do kobiecego wystroju mieszkania? Naszym zdaniem, do kobiecego wystroju mieszkania doskonale sprawdzą się drzwi zewnętrzne z linii Intarsio. Posiadają one panele ozdobione delikatnymi, trójwymiarowymi aplikacjami ze stali nierdzewnej. Dzięki zróżnicowaniu płaszczyzn drzwi nabierają dynamicznego i lekkiego charakteru. Świetnie sprawdzają się w ich przypadku kolory pastelowe jak RAL 1013, RAL 8001, czy RAL 5014. Dodają wnętrzu domu przyjemnej i ciepłej atmosfery.

  1. Słyszałem, że macie swój salon w Skawinie. Pod jakim adresem go znajdę? W Skawinie znajdziesz naszego partnera handlowego na ul. Korabnickiej 3b. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz soboty 9:00-13:00. Jeżeli obawiasz się problemów z dojazdem, możesz skorzystać z opcji wyznaczenia trasy GPS, którą udostępniliśmy na naszej stronie internetowej lub przejrzeć ofertę online.

  1. Jak chronić dół drzwi zewnętrznych przed zabrudzeniami i uszkodzeniami? Dolna część drzwi zewnętrznych jest szczególnie narażona na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne od butów i piachu. Dlatego zamawiając w Aluhaus drzwi, na Twoje życzenie możemy dodatkowo zabezpieczyć je cokołem ze stali nierdzewnej. W naszym sklepie znajdziesz trzy modele cokołu. To najlepsze rozwiązanie, jeżeli obawiasz się zabrudzeń i zniszczeń na swoich drzwiach.

  1. Jak działa i jakie zalety posiada wasz zamek Secury Automatic „z kliknięciem”? Zamek Secury Automatic „z kliknięciem” działa na zasadzie odryglowania od strony zewnętrznej poprzez przekręcenie klucza, a od wewnątrz przez użycie klamki drzwiowej. Dzięki temu możesz liczyć na zdecydowanie lepszą ochronę antywłamaniową drzwi zewnętrznych niż w przypadku standardowych zamków. W tym przypadku bowiem drzwi są zawsze zaryglowane i nie ma możliwości odkształcenia ich. Zamek posiada dwustronne zapadki, dzięki którym istnieje możliwość zastosowania go zarówno w drzwiach lewych, jak i prawych.
Sprawdź pełną ofertę od naszych partnerów handlowych w innych miastach z tego województwa:
Przejdź do góry