Kraków

Kraków – Alu Crafted – Partner Handlowy Premium

ul. Zakopiańska 56/27
30-418 Kraków

664545085

Więcej informacji
Ochmanów – Salon Firmowy

Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 01

Więcej informacji
Kraków – Oroline – Partner Handlowy

ul. Łużycka 55, 1p.
30-658 Kraków

tel. 12 650 26 50, 12 633 11 12

Więcej informacji
Kraków – FENSTRAL – Partner Handlowy

os. Złoty Wiek 19-20
31-616 Kraków

tel. 12 641 14 93

Więcej informacji
Kraków – LOGO-SERVICE – Partner Handlowy

ul Tomickiego 4 (Czyżyny)
31-564 Kraków

tel. 12 425 82 89

Więcej informacji
Drzwi zewnętrzne, które oferujemy w naszym sklepie, są przede wszystkim bezpieczne. Proponujemy Ci całą gamę wszelkiego rodzaju zabezpieczeń i wzmocnień drzwi, abyś wraz z rodziną mógł cieszyć się spokojnym snem. Jeżeli więc szukasz najlepszych jakościowo projektów, zajrzyj na naszą stronę internetową i przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że będziesz mile zaskoczony.

FAQ: Jakie pytania zadali nam mieszkańcy Krakowa?

  1. Co jest najważniejsze przy wyborze odpowiednich drzwi zewnętrznych? Wybierając drzwi zewnętrzne, musisz pamiętać, że inwestujesz w produkt, który ma starczyć na lata. Dlatego zawsze radzimy naszym Klientom, żeby wybrali model, który zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort używania, a przy tym będzie energooszczędny i zagwarantuje najwyższy design. W Aluhaus projektujemy drzwi zewnętrzne z pasją. Każdy model został przemyślany w taki sposób, aby spełnić nawet te najtrudniejsze wymagania. Dlatego nasz sklep oferuje wiele innowacyjnych linii drzwi, dzięki czemu każdy Klient może znaleźć model, który będzie idealnie odpowiadał jego potrzebom.

  1. Szukam unikatowego projektu drzwi zewnętrznych. Co mi radzicie? W Aluhaus doskonale wiemy, że drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę każdego domu. Dlatego tak ważne jest odpowiedni projekt. Dla Klientów, którzy poszukują naprawdę unikalnych propozycji, stworzyliśmy „Konfigurator drzwi”, dostępny na naszej stronie internetowej. Tam możesz stworzyć wymarzone drzwi, bazując na udostępnionych przez nas opcjach (a tych masz naprawdę sporo). Decydujesz nie tylko o kolorze drzwi i ilości przeszkleń, ale możesz również dobrać wszelkiego rodzaju dodatki, model zamka, czy rodzaj szkła.

  1. Jak sprawdzić, do którego sklepu z waszymi drzwiami w Krakowie mam najbliżej? W Krakowie znajduje się kilka sklepów, oferujących nasze produkty. Żeby sprawdzić, do którego z nich dotrzesz najszybciej, wejdź na naszej stronie internetowej w zakładkę „Jak dojechać”. Tam możesz łatwo sprawdzić wszystkie odległości na wyświetlającej się, czytelnej mapie.

  1. Czy wkładka Janus wystarczy mi do zabezpieczenia drzwi  zewnętrznych? Wkładka Janus w połączeniu z ochroną antyrozwierceniową oraz zabezpieczeniem przeciw kopiowaniu klucza gwarantuje najwyższej jakości barierę przeciw próbom nieautoryzowanego otworzenia drzwi. Jej cechą charakterystyczną jest to, że posiada symetryczny klucz, który możesz włożyć do zamka w każdą ze stron. Dodatkową zaletą wkładki jest obustronność, co pozwala na otwarcie drzwi niezależnie od pozostawienia klucza w zamku z  drugiej strony.
Drzwi wejściowe w Krakowie znajdziesz tutaj: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-krakow/