Wadowice

Wadowice – TMT Wadowice Sp. J. – Partner Handlowy

ul. Lwowska 89
34-100 Wadowice

tel. 33 873 81 02

Więcej informacji
W Aluhaus oddajemy do Twojej dyspozycji absolutne bogactwo modeli, z których każdy wyróżnia się swoim indywidualnym stylem oraz parametrami technicznymi. To właśnie bogactwo wyboru decyduje o tym, że nasi Klienci mogą liczyć na unikatowe drzwi zewnętrzne w swoich domach. Pamiętaj, że w Aluhaus to Ty decydujesz o każdym detalu, zaczynając od użytych przeszkleń w drzwiach, przez kolor i dodatki, aż po ilość nowoczesnych zabezpieczeń. A tych mamy naprawdę dużo.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od mieszkańców Wadowic?

  1. W jakich kolorach mogę zamówić wasze drzwi Elite?W standardowej palecie kolorów drzwi Elite dostępne są w odcieniach: RAL 9016, RAL 9007 RAL 7016, RAL 9005 oraz Grau Grunge. Opcjonalnie dostępne są również wszystkie kolory z palety RAL. Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne w niestandardowych kolorach, możesz pełną listę znaleźć w „Konfiguratorze drzwi”, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Z pomocą tego narzędzia samodzielnie możesz stworzyć projekt drzwi odpowiadających w pełni Twoim potrzebom (nie tylko pod względem kolorów, ale również przeszkleń, zabezpieczeń, naświetli, itd.)

  1. Jak znaleźć wasz salon w Wadowicach?W Wadowicach posiadamy partnera handlowego, u którego możesz przejrzeć naszą aktualną ofertę. Znajdziesz go na ul. Lwowskiej 89. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Pamiętaj, że wszystkie nasze produkty szczegółowo opisaliśmy również na naszej stronie internetowej. Za jej pomocą możesz również wysyłać do nas zapytania lub skonsultować się z pracownikiem najbliższego sklepu.

  1. Jakie drzwi z waszej oferty najlepiej pasują do domu w stylu minimalistycznym?W naszej ofercie znajdziesz dużo propozycji, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę przy minimalistycznych wnętrzach. Jednak na szczególne zainteresowanie zasługują tutaj niewątpliwie modele z linii Inox. Posiadają one panele z drzwiami, które stylistycznie nawiązują do modernizmu. Doskonale sprawdzają się w odważnych i wyrazistych wnętrzach. Aplikacje ze stali nierdzewnej nadają im dodatkowego charakteru. Szczególnie powinny zainteresować Cię modele Adora, Publius oraz Hector, które idealnie sprawdzają się w minimalistycznych aranżacjach.

  1. Czym są multikolor i bikolor?Modele drzwi w naszym sklepie są dostępne w opcjach kolorystycznych multikolor oraz bikolor. Ta pierwsza oznacza, że modele oznaczone tym znakiem mogą zostać spersonalizowane przez umieszczenie dwóch różnych kolorów na jednej płaszczyźnie. Druga opcja wskazuje modele, przy których drzwi mogą zostać wykonane w różnym kolorze od strony wewnętrznej oraz zewnętrznej (bez dopłaty w obrębie standardowych kolorów).
Przejdź do góry