Olkusz

Olkusz – WAMAR – Partner Handlowy

ul. K. K. Wielkiego 46
32-300 Olkusz

tel. 32 645 02 36

Więcej informacji
Szukasz drzwi zewnętrznych, które wyróżniają się na rynku zarówno pod względem jakości, parametrów technicznych, jak i designu? W takim razie nasza oferta powinna Cię zainteresować. Dlaczego? Ponieważ najwyższą jakość produktów ALUHAUS gwarantuje Grupa OKNOPLAST – jeden z czołowych producentów stolarki otworowej oraz lider innowacji w Europie. Od lat montujemy nasze propozycje w domach Polaków, pomagając im tworzyć swoje wymarzone domy. Nie rzucamy słów na wiatr – Aluhaus to 5 lat gwarancji na stolarkę i aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą. Na nas warto stawiać!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadali nam mieszkańcy Olkusza?

  1. Poszukuję prostych drzwi, do domu w stylu klasycznym. Jaki model z waszej oferty możecie mi polecić? W Aluhaus uważamy, że piękno tkwi właśnie w prostocie. Do domu w stylu klasycznym najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się nasze modele drzwi z linii Classic. Te posiadają przeszklenia o prostych, geometrycznych wzorach.  To zagwarantowało ponadczasowy design paneli. Sprawdzą się dzięki temu zarówno w budynkach klasycznych, jak i tych o nowoczesnej stylistyce. Wszystkie modele z linii Classic możesz przejrzeć online, w katalogu, który umieściliśmy w zakładce „Home”.

  1. Jakie zasuwnice posiadacie w swojej ofercie? W ofercie Aluhaus znajduje się kilka rodzajów zasuwnic. Już te w wersji podstawowej zastosowaliśmy ryglowanie automatyczne. Zasuwnica Automatic A2 posiada dodatkowo wbudowane wyzwalacze. Wystarczy domknąć wraz ze skrzydłem, aby zamknąć dom. Zasuwnica Automatic A3 oferowana jest wyłączenie przez Aluhaus. Ta posiada dodatkowo wbudowany punkt poniżej kasety głównej zamka. Jeżeli interesuje Cię najbardziej rozbudowana zasuwnica, jaką posiadamy w swojej ofercie, to pewnie zainteresuje Cię model A4, który posiada podwójne kasety ryglujące.

  1. Czym jest czytnik Sorex Blue Code, który znalazłem w waszej ofercie? Czytnik Sorex Blue Code to jedno z oferowanych przez nas zabezpieczeń drzwi zewnętrznych. Kontrola dostępu odbywa się w nim przy użyciu kodu 4-10 cyfrowego lub we współpracy z aplikacją na telefonie. Wszelkie funkcje czytnika możesz również kontrolować za pomocą aplikacji. Urządzenie posiada modyfikowany zasięg Bluetooth. We współpracy z telefonem wystarczy potwierdzić OK, aby otworzyć drzwi. Czytnik Sorex Blue Code jest wygodnym rozwiązaniem, gwarantującym zabezpieczenie drzwi na najwyższym poziomie.

  1. Gdzie w Olkuszu znajdę wasz salon? W Olkuszu posiadamy partnera handlowego, u którego możesz obejrzeć nasze produkty. Znajdziesz go na ul. K. K. Wielkiego 46. Salon czynny jest w dniach: poniedziałek – piątek, od 9:00 do 17:00 i soboty, od 9:00 do 13:00.