Brzesko

Brzesko – MARK – Partner Handlowy

Plac Kupiecki 8
32-800 Brzesko

+48 14 68 64 041 / 691 348 430

Więcej informacji
Jak wygląda oferta Aluhaus dla Klientów z Brzeska? To bardzo proste - wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową w zakładce “gdzie kupić?” aby dowiedzieć się wszystkiego na temat adresu, godzin otwarcia oraz asortymentu sklepu w danej miejscowości. Stolarka aluminiowa to nasza pasja, a drzwi to specjalność. W naszym katalogu znajdziesz kilka serii drzwi o zróżnicowanych parametrach i wielu wariantach wizualnych - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

FAQ: Jakie pytania zadają Klienci z Brzeska?

  1. Czy w waszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne antywłamaniowe? Jeżeli tak, to czy w salonie w Brzesku je dostanę? Funkcję antywłamaniową spełniają wszystkie modele drzwi zewnętrznych dostępnych w ofercie Aluhaus. Podchodzimy do bezpieczeństwa Klientów bardzo poważnie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas drzwi wejściowe zapewniały maksimum ochrony dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego domu. Dostępność konkretnych produktów w salonie partnera handlowego w Brzesku sprawdzisz za pomocą formularza kontaktowego bądź telefonicznie.
  2. Czy pracownik salonu będzie w stanie pomóc mi z wyborem odpowiednich drzwi? Jak najbardziej! Pracownicy salonów Aluhaus, jak i salonów partnerskich, to w pełni wykwalifikowani specjaliści, którzy o stolarce aluminiowej wiedzą niemal wszystko. Sprawia to, że będą w stanie bezbłędnie Ci doradzić i znajdą produkt, który podoła wszystkim stawianym przed nim wyzwaniom. Posiadamy modele stawiające między innymi na izolację termiczną i akustyczną, wyróżniające się nowoczesnym designem czy takie, które doskonale komponują się z naturalnym drewnem.
  3. Jak trafić do waszego salonu z drzwiami zewnętrznymi w Brzesku? Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące dojazdu znajdują się na stronie internetowej w zakładce “gdzie kupić?”. Salon partnerski w Brzesku znajduje się przy Placu Kupieckim 8. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00 i w soboty w godzinach 8:00 - 13:00. W celu uzyskania dodatkowych wskazówek zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 14-68-64-041.