Poznań

Poznań – DOMEGA – Partner Handlowy Premium

ul. Obornicka 311
60-689 Poznań

tel. 784314953

Więcej informacji
Swarzędz – DOMEGA – Partner Handlowy

ul. Cieszkowskiego 92
62-020 Swarzędz

602 541 129

Więcej informacji
Poznań – Oksystem Plus – Partner Handlowy

ul. Złotowska 65
60-189 Poznań

tel. 515832666

Więcej informacji
Poznań – DOMEGA – Partner Handlowy

ul. Krauthofera 42
60-202 Poznań

61 830 34 68

Więcej informacji
Czy ktoś zamawiał nowe drzwi zewnętrzne? Mamy najlepsze w Poznaniu! Wybierając salon Aluhaus nie ograniczasz się w żaden sposób. Żadnych kompromisów! Drzwi zewnętrzne to w końcu inwestycja na długie lata - musi być udana! A Aluhaus? To połączenie najwyższej klasy materiałów, perfekcyjnego wykonania, funkcjonalnego projektu i cieszącej oko estetyki. Sami widzicie. Żadnych ustępstw. To właśnie dlatego ciągle jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród producentów - i zamierzamy nim pozostać już zawsze! To jak? Widzimy się w salonie? Odwiedź naszą stronę i znajdź najbliższe! punkty sprzedaży!

FAQ: Takie pytania zadawali nam mieszkańcy Poznania

  1. Jakie drzwi Elite do domu jednorodzinnego? Polecamy Wam szczególnie linie Inox i Futura - to właśnie one cieszą się największą popularnością wśród osób wybierających nowe drzwi do domków jednorodzinnych. Zwłaszcza modele Vesta i Publius są rozchwytywane przez klientów - i nie ma w tym nic dziwnego! Linie Inox i Futura to zgrabne połączenie tradycji z nowoczesnością. Dostajecie więc produkt, który jest ponadczasowo piękny, a co za tym idzie - nigdy się nie znudzi.

  1. Czy pochwyt do dobry pomysł? W naszej ofercie znajdziecie pochwyty zarówno do drzwi Tenvis, jak i Elite. Oznacza to, że z pewnością dostaniecie egzemplarz, który wkomponuje się w model Waszych drzwi i je uzupełni. Efekt będzie zachwycał - zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ogólnej estetyki!

  1. Jak dodatkowo zabezpieczyć drzwi? W zakładce akcesoria znajdziecie najpopularniejsze blokady, a w tym skaner linii papilarnych i klawiaturę numeryczną. Podobnie jak w przypadku samych drzwi - gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, a co za tym idzie, niezawodność w codziennym użytkowaniu. Zarówno skaner, jak i klawiatura numeryczna spisują się znakomicie. Skaner jest w stanie zapamiętać aż 99 różnych odcisków! Ogromną popularnością cieszy się także czytnik RFID, który działa z odpowiednią kartą.

  1. Czy zajmujecie się także stolarką okienną? Jesteśmy partnerem handlowym marki Oknoplast. Oznacza to, że w naszych salonach - także tym w Poznaniu - znajdziecie okna. I to jakie! Oknoplast jest w końcu liderem na rynku polskim i europejskim, ich produkty są doskonałe pod każdym względem - podobnie jak nasze drzwi!
Zobacz naszą pełną ofertę produktową u innych partnerów w Gnieźnie, Koninie, Trzciance i Grodzisku Wielkopolskim.