Konin

Konin – NIDOM – Partner Handlowy

ul. Spółdzielców 27-I
62-510 Konin

tel. 63 245 87 59, kom. 509 719 409

Więcej informacji
Planujesz remont, a może budujesz dom? Pamiętaj, że Twój komfort jest zależny od izolacji cieplnej i akustycznej. Zwróć na to uwagę, gdy wybierasz drzwi wejściowe. Wysokiej jakości drzwi pozwolą ograniczyć napływanie zimnych mas powietrza, dzięki temu nie będziesz musiał dogrzewać mieszkania. Z pewnością, przełoży się to na mniejsze rachunki za ogrzewanie. Co więcej, drzwi aluminiowe firmy Aluhaus to gwarancja izolacji akustycznej. Nie pozwól, żeby głośne dźwięki z klatki schodowej zakłócały Twój spokojny odpoczynek. Postaw na najwyższej jakości drzwi zewnętrzne, postaw na Aluhaus. Gdzie znajdziesz drzwi zewnętrzne Konin? Sprawdź na naszej stronie!

FAQ: O to najczęściej pytacie w Koninie!

  1. Gdzie znajdę wasz salon Szukasz naszego salonu w Koninie? Rzuć okiem na mapkę! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problem z dojazdem, możesz śmiało do nas zadzwonić. Odwiedź nasz salon, a specjaliści odpowiedzą Ci na wszystkie pytania. Gwarantujemy, że Twoja wizyta będzie udana!
  2. Dlaczego warto wybrać drzwi aluminiowe? Drzwi aluminiowe są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu tak samo, jak drzwi drewniane. Wcale nie ustępują im parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Ich największą przewagą jest fakt, że nie muszą być impregnowane, a czyszczenie nie wymaga specjalnych preparatów.
  3. Czy drzwi aluminiowe dobrze trzymają ciepło? Często można spotkać opinię, że drzwi aluminiowe są zimne. To mit! Wysokiej jakości drzwi aluminiowe mają specjalne wypełnienie oraz uszczelki, które skutecznie uniemożliwiają przenikanie chłodnego powietrza. To nie przypadek, że właśnie drzwi aluminiowe są najczęściej wybierane do domów pasywnych i energooszczędnych.
  4. W jakich kolorach są dostępne drzwi aluminiowe? Całą ofertę drzwi zewnętrznych Aluhaus znajdziesz na naszej stronie. Czy drzwi aluminiowe są dostępne jedynie w odcieniach szarości? Nie! Aluminium jest bardzo podatne na barwienie i formowanie, dzięki temu w ofercie znajdziesz wiele wzorów i kolorów drzwi. Bez problemu dopasujesz je do eleganckiego, czy klasycznego wnętrza. Zobacz już teraz!