Gniezno

Gniezno – FORPLAST – Partner Handlowy

ul. Roosevelta 39c/3
62-200 Gniezno

tel. 61 426 14 09

Więcej informacji
Każdy, kto szuka solidnych, wyjątkowo estetycznych i funkcjonalnych drzwi, może odetchnąć - to jest miejsce, którego szukałeś! Niezmiernie cieszy nas to, że trafiłeś tutaj! W Aluhaus kupisz niezawodne drzwi zewnętrzne. Gniezno może zaufać sprawdzonej marce, która z powodzeniem działa na rynku od dwudziestu pięciu lat! Zainteresowani? Drzwi, które będą cieszyć przez lata czekają na Ciebie w wielu salonach, także w tym gnieźnieńskim. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową, znajdź najbliższy salon Aluhaus i wpadnij do nas! Gwarantujemy, że drzwi, które wybierzesz spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania!

FAQ: Co najbardziej interesuje mieszkańców Gniezna? Oto najczęściej zadawane pytania!

  1. Gdzie znajdę najbliższy salon w Gnieźnie? Polecamy stronę internetową Aluhaus, a w niej zakładkę “gdzie kupić?”. Tam znajdziesz najbliższy salon, godziny otwarcia i numer kontaktowy.

  1. Jak zamówić odpowiednie drzwi przez Internet? Jeżeli znasz dokładne wymiary, to wystarczy Ci chwila na naszej stronie internetowej, by dokonać zamówienia. Możesz także zadzwonić do salonu i zamówić produkt, który Cię interesuje. Dowiesz się wtedy czy drzwi, które Cię interesują znajdują się obecnie w naszym magazynie.

  1. Jakie drzwi do domu wiejskiego polecacie? W klasycznych domach najlepiej sprawdzą się modele Elite. Odznaczają się ponadczasowym, eleganckim designem, który świetnie wkomponuje się w tradycyjny domek.

  1. Jak zamówić pomiar drzwi? O taką usługę możesz pytać na miejscu, w salonie. Możesz także do nas zadzwonić lub napisać e-maila. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  1. Czy Oknoplast to Wasz partner? Tak jest. Oknoplast to nasz partner handlowy, dlatego też w naszych salonach znajdziecie nie tylko drzwi, ale też okna. Oknoplast to lider na rynku europejskim, dlatego wybierając te produkty zawsze macie pewność co do jakości, funkcjonalności i estetyki produktu.
Oto pełna oferta przygotowana dla mieszkańców Wielkopolski. Zobacz, czym jeszcze może zaskoczyć Cię Aluhaus.
Przejdź do góry