Grodzisk Wielkopolski

Strona główna/Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski – OKSYSTEM PLUS – Partner Handlowy

ul. Bukowska 44
62-065 Grodzisk Wielkopolski

tel. 502 496 206

Więcej informacji
Spędziłeś długie godziny na poszukiwaniu właściwych drzwi? Chciałbyś, żeby Twój dom prezentował się jak najlepiej i dlatego pod uwagę bierzesz tylko najlepsze drzwi zewnętrzne? Grodzisk Wielkopolski już nie musi szukać! Aluhaus przybył, a wraz z nim salon pełen różnych drzwi zewnętrznych. Czym się wyróżniają na tle konkurencji? Idealną harmonią pomiędzy funkcjonalnością, jakością wykonania i nienaganną estetyką. W naszym salonie nie ma miejsca na kompromisy! Tutaj czeka na Ciebie tylko i wyłącznie produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez długie lata. Wieloletnia działalność na rynku daje nam podstawy, by twierdzić, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy! To w końcu 25 długich lat! W tym czasie zdążyliśmy zrozumieć, czego potrzebuje klient, dzięki czemu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Brzmi ciekawie? Koniecznie odwiedź nasz salon w Grodzisku Wielkopolskim!

FAQ: Oto pytania, które najbardziej interesowały mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego!

  1. Gdzie znajdę salon Aluhaus? Aby znaleźć najbliższy salon, należy wejść na stronę internetową, gdzie znajduje się zakładka “gdzie kupić?”. Znajdziecie tam nie tylko adresy salonów, ale też godziny otwarcia, adresy mailowe i numery kontaktowe!

  1. Czy dowozicie i instalujecie drzwi? Tak. Wystarczy, że poprosisz o to w naszym salonie, zadzwonisz do nas lub zaznaczysz, że chcesz skorzystać z takiej usługi w wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną!

  1. Kupię tutaj drzwi tarasowe? Tak, mamy w ofercie także drzwi tarasowe. Na stronie internetowej, w zakładce “drzwi tarasowe” znajdziecie pełną ofertę Aluhaus. Warto także odwiedzić najbliższy salon. Tam ekspert z pewnością pomoże wybrać najbardziej odpowiedni model!

  1. Sprzedajcie także okna? Naszym partnerem handlowym jest Oknoplast, więc w ofercie Aluhaus znajdziecie także okna. Oknoplast to lider na rynku europejskim, dlatego też oferowane przez nas produkty zawsze odznaczają się najwyższą jakością materiałów i wykonania.

  1. Jakie drzwi do małego domku jednorodzinnego? W małych domkach świetnie spisują się modele Tenvis. Jeżeli zależy Wam na nowoczesnym designu, to szczególną uwagę warto poświęcić linii Intarsio.
Przejdź do góry