Trzcianka

Strona główna/Trzcianka
Trzcianka – PATER Paweł Reiter – Partner Handlowy

ul. Sikorskiego 45
64-980 Trzcianka

tel. 67 216 63 08

Więcej informacji
Interesują Cię drzwi zewnętrzne, które pozwolą wyrazić siebie i swój oryginalny styl? W Aluhaus dajemy Ci ogromne możliwości, jeśli chodzi o projekt. To Ty decydujesz o wyglądzie drzwi, wykorzystanych dodatkach, czy zabezpieczeniach. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć idealny model, który doskonale zgra się z aranżacją Twojego domu. W Aluhaus oryginalny design, nowoczesne rozwiązania oraz innowacyjne projekty to chleb powszedni!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Trzciance?

  1. Jak znaleźć wasz salon w Trzciance? W Trzciance znajdziesz salon naszego partnera handlowego na ul. Sikorskiego 45. Placówka czynna jest w dni powszednie w godzinach 9:00-17:00. W razie problemów z dojazdem możesz skorzystać z funkcji wyznaczenia trasy za pomocą GPS, którą znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Gdzie kupić” lub przejrzeć ofertę online.

  1. Czy wasza stolarka jest ekologiczna? Oczywiście. Wszystkie działania jakie podejmujemy podczas produkcji, są zgodne z myślą ekologiczną. Dlatego nasze produkty są idealną propozycją dla osób, które dbają o środowisko naturalne. Nasza stolarka może być bowiem w 100% odzyskana w postaci surowca wtórnego i to bez ponoszenia jakichkolwiek strat jakościowych.

  1. Czy posiadacie w swojej ofercie drzwi zewnętrzne, które sprawdzą się w mieszkaniu w bloku? Jak najbardziej. Jeżeli szukasz drzwi zewnętrznych do mieszkania w bloku, powinna zainteresować Cię nasza linia Groove. Wszystkie modele, jakie w niej umieściliśmy, nie posiadają przeszkleń, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w tego typu budownictwie. Znajdziesz w niej propozycje zarówno o skromnym wzornictwie, jak i bogatych frezowaniach. Posiadają one geometryczne wzory, które doskonale pasują do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wszystkie modele tej linii drzwi możesz przejrzeć na naszej stronie internetowej w aktualnym katalogu.

  1. Znalazłem w waszej ofercie wkładkę Janus. Czym różni się od standardowych modeli wkładek? Wkładka Janus, którą posiadamy w swojej ofercie, jest jednym z nowocześniejszych zabezpieczeń drzwi zewnętrznych. Wyposażona jest w wielopłaszczyznowe zapadki, co w połączeniu z ochroną antyrozwierceniową i zabezpieczeniu przeciw kopiowaniu klucza stanowi najlepszą barierę przeciw próbom włamania. Dołączony do niej symetryczny klucz zapewnia wygodne, obustronne działanie. Dodatkową zaletą wkładki jest to, że nie ma znaczenia, czy po wewnętrznej stronie drzwi w zamku znajduje się klucz, drzwi i tak można otworzyć od zewnątrz. To bardzo wygodne rozwiązanie, zapewniające komfort użytkowania drzwi.
Przejdź do góry