Płock

Płock – BASTION – Partner Handlowy

Kostrogaj 23
09-400 Płock

tel. 24 262 88 53

Więcej informacji
Nasi projektanci uwielbiają łamać standardowe schematy i utarte rozwiązania. Dzięki temu Aluhaus słynie z naprawdę oryginalnych projektów, które zachwycają, dodając każdemu wnętrzu jeszcze więcej klasy i wdzięku. To jednak nie wszystko – w parze z designem idzie również odpowiednia dawka wysokich parametrów technicznych. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo, izolację termiczną oraz akustyczną, a także jakość wykonania. Dzięki temu drzwi będą Ci służyć przez długie lata, nie tracąc na swojej doskonałej skuteczności.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Płocku?

  1. Szukam drzwi bez przeszkleń. Macie takie w swojej ofercie? Jak najbardziej. Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne, które nie posiadają przeszkleń, być może do gustu przypadnie Ci nasza linia Groove. Drzwi Talus z tej serii, mimo braku przeszkleń, posiadają bogate, geometryczne frezowania, a dzięki panelom o futurystycznej stylistyce, doskonale pasują do budynków nowoczesnych. Jeżeli szukasz drzwi o delikatnych zdobieniach, polecamy modele Feba oraz Fila. Modeli drzwi bez przeszkleń z tej linii jest więcej. Jeżeli chcesz przejrzeć wszystkie, wejdź na naszą stronę internetową i przejrzyj aktualny katalog.

  1. Znajdę wasz salon w Płocku? Jak najbardziej. W Płocku posiadamy partnera handlowego pod adresem Kostrogaj 23. Salon czynny jest w godzinach 8:00-16:00 w dni powszednie oraz 9:00-13:00 w soboty. Pamiętaj jednak, że całą ofertę możesz przejrzeć również bez wychodzenia z domu. Całość znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  1. Jak działa wasz czytnik Blue&Code? Oferowany przez nasz czytnik Blue&Code cechuje się kontrolą dostępu przy użyciu kodu 4-10 cyfrowego bądź we współpracy z aplikacją na telefonie. Urządzenie obsługuje do 18 kodów użytkowników i 6 telefonów. Wszelkie funkcje czytnika można kontrolować również za pomocą aplikacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o czytniku Blue&Code lub innych proponowanych przez nas zabezpieczeniach, wejdź na naszej stronie internetowej w zakładkę „Akcesoria”. Tam szczegółowo opisaliśmy każde urządzenie wchodzące w ofertę „Bezpieczne drzwi”.

  1. Jaką mam pewność, że wasze drzwi są dobre jakościowo? Wszystkie produkty, jakie oferujemy w sklepie Aluhaus oznaczamy znakiem CE, zgodnie z normą EN 14351-1. Drzwi oznaczone w ten sposób posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane normą EN 14351-1. Dzięki temu nasze drzwi zewnętrzne cechują się nie tylko wyjątkową estetyką, ale również wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością. W sklepie Aluhaus uważamy bowiem, że dobrze zaprojektowane rzeczy należą się każdemu.
Mazowieckie i jego oferta drzwi zewnętrznych. Kliknij i zobacz ofertę Aluhaus.
Przejdź do góry