Piaseczno

Piaseczno – Locuss – Partner Handlowy

ul. Nadarzyńska 14 lok 3U
05-500 Piaseczno

22 494 30 94

Więcej informacji
W Aluhaus nie zwalniamy tempa – nasi projektanci już teraz pracują nad kolejnymi innowacyjnymi propozycjami. Już teraz na koncie mamy szereg rozwiązań, które pokochali nas Klienci, m.in. mieszkańcy Piaseczna. W tym mieście również znajdziesz salon z naszymi drzwiami zewnętrznymi. Jakie wzory dostępne są w naszej ofercie? Co wchodzi w standardowe wyposażenie naszego flagowego modelu Tenvis? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w naszym FAQ. Zapraszamy do lektury!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od mieszkańców Piaseczna?

  1. Czy znajdę wasz salon w Piasecznie? Jeżeli chciałbyś przejrzeć naszą ofertę drzwi zewnętrznych w sklepie stacjonarnym, znajdziesz naszego partnera handlowego w swojej miejscowości, na ul. 17-go stycznia 25a. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty 9:00-13-00. Pamiętaj jednak, że całą naszą ofertę znajdziesz na stronie internetowej Aluhaus. Tam również możesz zadawać nam wszelkie pytania, za pomocą formularza w zakładce „Kontakt”.

  1. Jakie jest wyposażenie standardowe waszych drzwi zewnętrznych Tenvis? Nasze drzwi zewnętrzne Tenvis posiadają rozetę pierścieniową zabezpieczającą wkładkę przed włamaniem, wkładkę na klucz blokady  (umożliwiającą otwarcie drzwi w sytuacji, gdy jest on pozostawiony w zamku od strony wewnętrznej), zamek samoryglujący drzwi Secury Automatic 2, zawiasy nawierzchniowe z regulacją w trzech płaszczyznach oraz wewnętrzną klamkę i pionowy pochwyt od strony zewnętrznej. Wszystkie szczegółowe dane dotyczące naszych drzwi zewnętrznych Tenvis oraz ich opis techniczny znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  1. Czy macie w swojej ofercie drzwi z symetrycznymi wzorami? Jeżeli szukasz drzwi zewnętrznych, które będą cechowały się symetrią wzorów i przeszkleń, to być może zainteresują Cię nasze modele z linii Classic. Posiadają one panele z przeszkleniami o geometrycznych, klasycznych wzorach. Ich kształty są proste, a jednocześnie eleganckie. Mają ponadczasowy design, dlatego świetnie sprawdzą się zarówno w budynkach klasycznych, jak i tych o nowoczesnej estetyce.

  1. Czy macie w swojej ofercie naświetla do drzwi? Jak najbardziej. Zamawiając u nas drzwi zewnętrzne, masz możliwość  zamówienia wypełnienia drzwi z bocznymi naświetlami. Te najlepiej współgrają z dekoracyjnymi szybami piaskowymi. Pamiętaj, że w Aluhaus masz możliwość dowolnej personalizacji wzoru na szybie (piaskowanie). Wybierając drzwi zewnętrzne z naświetlami, możesz zyskać wyjątkowy efekt wizualny i ciekawą ozdobę domu.