Gostynin

Gostynin – PATIO – Partner Handlowy

ul.Płocka 5
09-500 Gostynin

tel. 66 862 21 68

Więcej informacji
Każdy - prędzej czy później - będzie musiał zdecydować się na nowe drzwi zewnętrzne. Gostynin nie musi już zwlekać z decyzją. Aluhaus, wraz ze swoją ofertą, zawitał do kolejnego polskiego miasta! Co to oznacza? Jeszcze łatwiejszy dostęp do najlepszej jakości produktów od zaufanego sprzedawcy z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Zainteresowani? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową lub odwiedzić nasz salon w Gostyninie. Resztą zajmą się nasi specjaliści, którzy o drzwiach wejściowych wiedzą dosłownie wszystko! Do zobaczenia w salonie!

FAQ: Takie pytania zadawali mieszkańcy Gostynina

  1. Gdzie znajdę najbliższy salon Aluhaus? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i klikniesz zakładkę “gdzie kupić?”. Dzięki temu znajdziesz wszystkie salony w Twojej okolicy, ich godziny otwarcia oraz numery telefonów.

  1. Czy dowozicie drzwi do domu? Tak, możesz poprosić o taką usługę zarówno przez telefon, na stronie internetowej, jak i na miejscu, w salonie.

  1. Czy muszę samodzielnie mierzyć drzwi? Nie, nasi specjaliści chętnie się tym zajmą. Taką usługę możesz zamówić w salonie, na stronie internetowej lub poprzez telefon.

  1. Tenvis czy Elite? Wszystko zależy od domu, którego częścią mają się stać. Modele Elite świetnie komponują się z eleganckimi, klasycznymi domami. Drzwi Tenvis natomiast są idealnym uzupełnieniem nowoczesnych konstrukcji.

  1. Czy dostanę w Aluhaus drzwi tarasowe? Tak, mamy w ofercie różne drzwi tarasowe. Pełną ofertę na te produkty znajdziesz w zakładce “drzwi tarasowe”. Warto też odwiedzić najbliższy salon i zapytać eksperta, które drzwi będą najlepszym wyborem.