Przasnysz

Strona główna/Przasnysz
Przasnysz – ŚWIAT OKIEN – Partner Handlowy

ul. Makowska 62
06-300 Przasnysz

tel. 29 756 45 65

Więcej informacji
Drzwi zewnętrze od Aluhaus to najlepszy wybór, jeżeli zależy Ci na maksymalnie skutecznej izolacji cieplnej Twojego domu. Nasza stolarka aluminiowa doskonale sprawdza się w domach energooszczędnych i pasywnych. Do tego stawiamy na najwyższą jakość użytych materiałów, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje drzwi zewnętrzne wytrzymają nawet ekstremalne warunki pogodowe i będą Ci służyć przez lata. Wszystkie nasze aplikacje na drzwiach wykonywane są równo z powierzchnią panelu, co sprawia, że drzwi nie tylko posiadają wyjątkowy design, ale również można je łatwo utrzymać w czystości. Dbałość o każdy detal i najwyższa jakość – to znaki rozpoznawcze Aluhaus!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Przasnyszu?

  1. Poszukuję drzwi zewnętrznych z niestandardowymi kształtami przeszkleń. Jakie modele mi polecacie Skonstruowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby każdy mógł w niej znaleźć zadowalającą propozycję. Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne o niestandardowym układzie przeszkleń, to być może nasza linia Natura okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Znajdziesz w niej panele inspirowane motywami łuków oraz zakrzywionych linii. Drzwi mimo unikalnego układu zdobień posiadają elegancki i nowoczesny charakter.

  1. Jak zabezpieczyć drzwi przed wyważeniem? W sklepie Aluhaus oferujemy rozwiązania na każdy rodzaj zagrożenia drzwi zewnętrznych. Jeżeli obawiasz się próby wyważenia drzwi, proponujemy Ci zamówienie modelu z dodatkowo zamontowanymi trzpieniami antywyważeniowymi. Montujemy je na stronie z zawiasami, co skutecznie uniemożliwia wyważenie drzwi. To jedno z popularniejszych zabezpieczeń wśród naszych Klientów.

  1. Czy można u was zamówić usługę poszerzenia ościeży? Składając zamówienie na drzwi zewnętrzne w naszym sklepie, możesz za dodatkową opłatą zamówić usługę domontowania podbudowy progu oraz poszerzenia ościeży. Ułatwia to „ciepły” oraz stabilny montaż dla drzwi. Staramy się zawsze zadbać o komfort naszych Klientów.

  1. Czy znajdę wasz salon w Przasnyszu? Jeśli tak, to w jakich godzinach jest czynny? Tak, sieć naszych sklepów ciągle jest poszerzana, dzięki czemu znajdziesz naszego partnera handlowego również w swojej miejscowości. Nasze produkty możesz obejrzeć w placówce na ul. Makowska 62. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty 9:00-13:00. Całą naszą ofertę możesz jednak obejrzeć bez wychodzenia z domu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe dane dotyczące wszystkich naszych modeli drzwi oraz proponowanych akcesoriów.
Przejdź do góry