Pruszków

Pruszków – BENIX – Partner Handlowy

Al.Wojska Polskiego 46 A
05-800 Pruszków Warszawa

tel. 22 730 13 87

Więcej informacji
W Aluhaus uważamy, że każdy zasługuje na dobrze zaprojektowane drzwi zewnętrzne. Dlatego nasi projektanci podczas tworzenia korzystają z najwyższej jakości materiałów, jak choćby stal nierdzewna. Nasza marka słynie z oryginalnych projektów, które wzbogacają wygląd wnętrza i dodają mu jeszcze więcej klasy. Dobry design to jednak nie wszystko. Nasze drzwi zewnętrze są przede wszystkim energooszczędne, dzięki dobrze przemyślanej izolacji termicznej. Zapewniają również bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W Aluhaus stosujemy tylko sprawdzone, skuteczne i najlepsze jakościowo rozwiązania.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od mieszkańców Pruszkowa?

  1. Czy wasze drzwi zewnętrze łatwo utrzymać w czystości? W Aluhaus wychodzimy z założenia, że drzwi zewnętrze muszą zostać wykonane w taki sposób, aby można było je łatwo utrzymać w czystości. Dlatego wszystkie aplikacje na drzwiach wykonujemy z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która odporna jest nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne. Aplikacje licujemy z powierzchnią panelu, dzięki czemu niwelujemy występowanie ostrych krawędzi i ułatwiamy późniejsze utrzymanie drzwi w czystości.

  1. Czy znajdę wasz salon w Pruszkowie? Jak najbardziej. W Pruszkowie posiadamy partnera handlowego na al. Wojska Polskiego 46A. Możesz tam zajrzeć w dni powszednie od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 13:00. Całą naszą ofertę możesz znaleźć również na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań możesz do nas zadzwonić. Numer telefonu do najbliższej placówki znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

  1. Czy posiadacie w ofercie drzwi z samozamykaczem? Tak. Składając u nas zamówienie, możesz dodatkowo zamontować do Twoich drzwi zewnętrznych samozamykacz. Posiadamy go w dwóch wersjach: ukryty oraz nawierzchniowy z szyną ślizgową. Ten pierwszy widoczny jest jedynie podczas otwierania drzwi. W standardzie  dostępny jest z opcją bezstopniowej regulacji położenia blokady otwarcia od 80 do 120 stopni. Drugi model posiadamy w trzech kolorach: srebrnym, brązowym i białym, dzięki czemu możesz wybrać samozamykacz w kolorze zbliżonym do odcienia drzwi.

  1. Czy wasze drzwi można zamontować w taki sposób, aby zawiasy były niewidoczne? Dla Klientów, którzy szczególnie cenią sobie estetykę oraz wizualny odbiór drzwi, mamy możliwość zamontowania zawiasów chowanych. Te regulowane są w trzech płaszczyznach. Ich okucia są niewidoczne zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.
Przejdź do góry