Gliwice

Gliwice – MAXBUD – Partner Handlowy

ul. Tarnogórska 149
44-100 Gliwice

tel. 32 230 00 31

Więcej informacji
Szukasz pomysłu na nowe drzwi zewnętrzne? Gliwice już nie muszą szukać! Aluhaus zawitał do tego miasta i nie zamierza stąd uciekać! Dlatego też, jeżeli potrzebujesz nowych drzwi, to wybór może być tylko jeden! Bez względu na to, czego szukasz - na pewno to mamy! Skąd ta pewność? 25 lat doświadczenia i 3000 salonów na terenie 13 krajów pozwala dogłębnie zrozumieć potrzeby klientów i tworzyć oferty, które się podobają! Zainteresowany? Odwiedź nasz salon w Gliwicach, wybierz odpowiednie drzwi i niczym się nie martw! Pomiary i instalację zostaw naszym specjalistom - do dla nich żadne wyzwanie!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Gliwic

  1. Jak się z Wami skontaktować? Możliwości jest kilka. Na naszej stronie internetowej, w zakładce “gdzie kupić?” znajdziecie adres najbliższego salonu Aluhaus, jego godziny otwarcia i numer kontaktowy. Zawsze możecie też wysłać e-maila. Na każde pytanie z przyjemnością odpowiemy!

  1. Jakie drzwi do małego domu jednorodzinnego? W takich domach szczególnie dobrze prezentują się drzwi zewnętrzne Tenvis. To połączenie nowoczesnego designu z delikatnym i przyjemnym dla oka minimalizmem.

  1. Czy pomiarem i instalacją muszę się zająć sam? Nie. Nasza załoga zajmie się wszystkim, aby Twoje zadowolenie z drzwi było jak największe. Pomiar możesz zamówić poprzez jeden telefon, mail lub na miejscu, w salonie.

  1. Czy mogę zaprojektować własny wzór drzwi do nietypowego mieszkania? Tak, w takiej sytuacji możesz korzystać z narzędzia “konfigurator drzwi”, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki tej prostej w obsłudze aplikacji, szybko i wygodnie stworzysz idealny projekt.

  1. Dlaczego można u Was dostać także okna? Jest tak, ponieważ naszym partnerem handlowym jest Oknoplast, czyli lider Europejskiego rynku okien. Co to oznacza dla Ciebie? To, że nasze produkty zawsze odznaczają się najwyższą jakością, dzięki czemu nigdy nie sprawiają problemów.
W woj. śląskim nasi partnerzy działają także w miastach: Tarnowskie Góry, Cieszyn, Myszków, Jaworzno.