Tarnowskie Góry

Strona główna/Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry – PERFEKT DESIGN – Partner Handlowy

ul. Staropolska 2
42-600 Tarnowskie Góry

tel. 32 285 82 57, kom. 606 626 021

Więcej informacji
Przyszła pora na drzwi zewnętrzne? Tarnowskie Góry mogą w tej sytuacji liczyć na Aluhaus! W naszym nowym salonie znajdziecie najlepsze modele drzwi Tenvis i Elite, niezawodne akcesoria i ekspertów, którzy poradzą sobie w każdej sytuacji! Szukacie czegoś na lata? To miejsce właśnie dla Was! Jakość materiałów i perfekcyjne wykończenie każdego modelu pozwala nam stwierdzić, że wybierając Aluhaus, inwestujecie na lata! Jeżeli chcecie zrobić coś raz, a porządnie, służymy swoimi drzwiami!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania w Tarnowskich Górach!

1. Czy znajdę salon Aluhaus za granicą? Tak, Aluhaus to 3000 salonów na terenie trzynastu państw. Chcesz wiedzieć czy salon jest w Twojej okolicy? Nic prostszego! Odwiedź naszą stronę, wejdź w zakładkę “gdzie kupić?” i wpisz swoją lokalizację! W ten sposób znajdziesz najbliższe salony, ich godziny otwarcia oraz niezbędne dane kontaktowe. Do zobaczenia na miejscu!
2. Czy drzwi Elite są całkowicie szczelne? Całkowita grubość drzwi wynosi 90 mm, przepuszczalność powietrza oceniana jest jako klasa 4, EN 12207, wodoszczelność to klasa 7A, EN 12208. Co to oznacza w praktyce? Całkowitą pewność, że Twój dom będzie wolny od przeciągów i zimnego powietrza z zewnątrz! Przełoży się to nie tylko na komfort, ale też na rachunek za ogrzewanie!
3. Jakie eleganckie i niecodzienne drzwi do domu jednorodzinnego? Szczególnie ciekawe powinny być dla Was modele Elite z linii Natura. Cieszą się one ogromną popularnością - zwłaszcza, jeżeli szukacie wyjątkowych wzorów wkomponowanych w klasyczne i ponadczasowe drzwi.
4. Zajmujecie się także stolarką okienną? Nie, ale w naszych salonach znajdziecie pełno okien. I to nie byle jakich! Jesteśmy partnerem handlowym marki Oknoplast, dlatego też jesteśmy absolutnie pewni, że wszystkie okna, które u nas kupicie, będą fenomenalną inwestycją - podobnie jak każdy inny produkt z salonu Aluhaus.
Przejdź do góry