Myszków

Myszków – WOK – Partner Handlowy

ul. Kościuszki 2
42-300 Myszków

tel. 34 313 54 28

Więcej informacji
Naszym Klientom zależy na nowoczesnych i wytrzymałych drzwiach zewnętrznych. Dlatego w Aluhaus przykładamy ogromną uwagę do innowacyjnych projektów, które zachwycają pod każdym względem. Zależy Ci na drzwiach odpornych na próby włamań? A może chcesz ograniczyć straty cieplne? Wszystko to znajdziesz w naszych propozycjach. Te łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy stolarki, stając się ulubionymi produktami tysięcy Polaków. Dołącz do nich, tworząc dom swoich marzeń. Dom bezpieczny, ciepły i doskonale chroniony przed nawet najbardziej ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Myszkowie?

  1. Czym różnią się wasze drzwi Tenvis od Elite? Nasze drzwi zewnętrzne Tenvis i Elite posiadają inne systemy drzwiowe. Drzwi Elite posiadają całkowitą grubość drzwi 90 mm, panel o grubości 76 mm lub 90 mm, zbudowany z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm każda. Ich standardowy wymiar drzwi 1200x2250 mm. Drzwi Tenvis mają grubość 75mm, panel o grubości 62 mm lub 76 mm, zbudowany z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm (blacha zewnętrzna) i 2 mm (blacha wewnętrzna). Standardowy wymiar drzwi 1100 x 2250 mm.

  1. Posiadacie w swojej ofercie drzwi zewnętrzne z symetrycznymi wzorami? Dla osób, które szczególnie cenią sobie symetryczne rozmieszczenie aplikacji na drzwiach, przygotowaliśmy linię drzwi Classic. Posiadają one panele z przeszkleniami o klasycznych, geometrycznych wzorach. Ich ponadczasowy design będzie idealnie pasować zarówno w budynkach o nowoczesnej stylistyce, jak i tych klasycznych. Cały urok drzwi z linii Classic tkwi w umiarze, prostocie kształtów i właśnie symetrii.

  1. Mieszkam w Myszkowie. Gdzie najbliżej znajdę wasz salon i w jakich godzinach będzie otwarty? Placówki Aluhaus docierają do coraz większej ilości miejscowości w Polsce. Posiadamy swojego partnera handlowego również w Myszkowie, dzięki czemu możesz obejrzeć nasze produkty w swojej miejscowości. Nasz salon znajdziesz na ul. Kościuszki 2. Możesz go odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 lub w sobotę od 9:00 do 13:00. Pamiętaj jednak, że całą naszą ofertę znajdziesz na stronie internetowej sklepu. Ty praktyczne i wygodne rozwiązanie.

  1. Czy można u was zamówić drzwi z dodatkowym oświetleniem? Jak najbardziej. W akcesoriach, jakie proponujemy do drzwi zewnętrznych, znajdziesz naświetla boczne. Pamiętaj, że najlepszy efekt wizualny otrzymasz, łącząc wypełnienia drzwi z bocznymi naświetlami, wyposażonymi w dekoracyjne szyby pisakowe. W Aluhaus masz również możliwość dowolnej personalizacji wzoru na szybie (piaskowanie).
Przejdź do góry