Cieszyn

Cieszyn – TIMBER – Partner Handlowy

ul. Stawowa 48
43-400 Cieszyn

tel. 33 85 25 323

Więcej informacji
Chcesz zmienić drzwi zewnętrzne? Doskonale trafiłeś! Najwyższej jakości drzwi zewnętrzne znajdziesz na Aluhaus. Postaw na wysokiej klasy materiały i wieloletnie doświadczenie. Wybór drzwi nie jest łatwy, ponieważ jest to zakup na wiele lat. Wysoka energooszczędność pozwoli Ci na zatrzymanie jeszcze większej ilości ciepła. Co więcej, uniemożliwi przenikanie zimnego wiatru do Twojego domu. To pozwoli znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie, a w dodatku poprawi komfort Twój i Twoich domowników. Jeśli mieszkasz w bloku z pewnością docenisz drzwi zewnętrzne Aluhaus za świetną izolację akustyczną. Nie pozwól, aby sąsiad wychodzący ze szczekającym psem zakłócił Twój odpoczynek. Twój spokój jest dla nas ważny, dlatego gwarantujemy Ci ochronę przed hałasem na najwyższym poziomie. Drzwi zewnętrzne Cieszyn? Zobacz na naszej stronie, gdzie nas znajdziesz. Rzuć okiem na naszą ofertę i wybierz drzwi, które zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo.

FAQ: O to najczęściej pytacie w Cieszynie

  1. Gdzie znajdę wasz salon w Cieszynie? Jeśli szukasz salonu w Cieszynie, rzuć okiem na naszą stronę. Znajdziesz na niej mapę, na której sprawdzisz lokalizację wszystkich salonów z drzwiami zewnętrznymi. Jeśli masz problem z dojazdem, na stronie jest nasz numer telefonu. Śmiało zadzwoń, a my pomożemy Ci do nas trafić.
  2. Dlaczego warto zdecydować się na drzwi aluminiowe? Drzwi aluminiowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz nie odkształcają się pod wpływem promieni słonecznych. To ich ogromna przewaga nad drzwiami PCV. Co więcej, są łatwe w czyszczeniu oraz nie wymagają konserwacji. Do czyszczenia nie musisz wykorzystywać specjalnych specyfików.
  3. W jakich dniach jest otwarty salon? Godziny i dni otwarcia salonu w Cieszynie możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Przyjedź do nas i sprawdź na własne oczy drzwi zewnętrzne Aluhaus. Gwarantujemy, że na miejscu odpowiemy na wszystkie pytania!
  4. Co wyróżnia drzwi Aluhaus? Z pewnością wyróżnia nas dbałość o nawet najmniejsze elementy wykończenia. Oferujemy drzwi zewnętrzne najwyższej klasy, dlatego musimy zadbać o najwyższej jakości elementy, takie jak wypełnienie drzwi, czy uszczelki. Wybierając Aluhaus masz pewność, że wybierasz drzwi, z których będziesz zadowolony.
  5. Czy drzwi aluminiowe dostępne są jedynie w odcieniu szarości? Drzwi aluminiowe dostępne są w wielu kolorach i wzorach. To może być szokujące, ale właśnie aluminium najlepiej barwi się na wiele rozmaitych kolorów. Doskonale dopasujesz je nawet do bardzo awangardowego wnętrza.