Jaworzno

Jaworzno – EXPERT – Partner Handlowy

ul. Wiosny Ludów 16A
43-608 Jaworzno

tel. 32 323 17 88, tel. 730 591 096

Więcej informacji
Sklep Aluhaus mówi wyraźne „Nie!” nudnym i sztampowym projektom drzwi zewnętrznych. Proponujemy nowoczesne i niestandardowe rozwiązania, dzięki którym możesz cieszyć się posiadaniem naprawdę wyjątkowych drzwi. Nasi projektanci postanowili połączyć wszystkie najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych: najwyższej jakości materiały, doskonałe zabezpieczenia, energooszczędne konstrukcje oraz świetny design. Dzięki temu możemy się cieszyć szeroką ofertą, dopasowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Dzięki właśnie takiemu podejściu doceniły nas tysiące Klientów w aż 13 krajach!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Jaworznie?

  1. Chciałbym mieć drzwi bez przeszkleń. Czy znajdę takie w waszej ofercie? Jak najbardziej! Nasi projektanci  z myślą o Klientach, którzy chcieliby mieć drzwi bez przeszkleń, przygotowali linię drzwi zewnętrznych Groove. Te propozycje świetnie wpasują się do domów w stylu nowoczesnym, dzięki swojej futurystycznej stylistyce. Ich nowoczesną formę podkreślają geometryczne frezowania. Jeżeli szukasz drzwi bez przeszkleń, ta propozycja może okazać się strzałem w dziesiątkę!

  1. Czy możecie zaprojektować drzwi w taki sposób, aby nie było widać zawiasów? Jak najbardziej! W Aluhaus zdajemy sobie sprawę z tego, że zawiasy mogą obniżyć estetykę drzwi. Dlatego w naszej ofercie dostępne są zawiasy chowane, które możemy zamontować w drzwiach zewnętrznych Elite. To ekskluzywne rozwiązanie, zwiększające walory estetyczne drzwi. Dzięki ich zastosowaniu, okucia nie są widoczne ani od strony zewnętrznej, ani wewnętrznej.

  1. Jaką mam gwarancję, że wasze drzwi zewnętrzne są w pełni szczelne? Szczelność to niewątpliwie jedno z najważniejszych kryteriów, jakimi powinieneś się kierować, wybierając do domu nowoczesne drzwi zewnętrzne. To właśnie dzięki odpowiednio szczelnym drzwiom jesteś w stanie utrzymać w domu stałą temperaturę i obniżyć koszty za ogrzewanie. Wszystkie nasze modele drzwi oznaczone są znakiem CE, zgodnie z normą EN 14351-1. Produkty oznaczone w ten sposób posiadają wymagane parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności. Wybierając nasze drzwi zewnętrzne, otrzymujesz więc gwarancję i 100% pewność, że stawiasz na produkt w pełni bezpieczny, energooszczędny i szczelny.

  1. Jakie drzwi polecacie do mieszkania w stylu klasycznym? Z myślą o Klientach, którzy posiadają mieszkanie w stylu klasycznym, przygotowaliśmy serię drzwi zewnętrznych Elite. Wyróżniają się one ponadczasowym stylem i klasą. Projektując je, postawiliśmy na tradycyjne pod względem estetycznym rozwiązania. Jeżeli jednak żadna z naszych propozycji nie zadowoli Cię w 100%, dajemy Ci możliwość zaprojektowania własnego modelu na naszej stronie internetowej.