Pleszew

Pleszew – RIKO – Partner Handlowy

ul. Kaliska 15
63-300 Pleszew

tel. 62 508 02 53

Więcej informacji
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać, aby te stały się doskonałą wizytówką całego domu? W Aluhaus tworzymy tylko takie projekty, które zachwycają zarówno pod względem designu i estetyki, jak i parametrów technicznych oraz funkcjonalności. Dzięki przemyślanym projektom oraz najlepszym materiałom używanym przy ich produkcji, nasze drzwi to produkty na długie lata. Możesz być pewny, że odmienią również Twój dom, dodając mu klasy, wdzięku, elegancji oraz odpowiedniej dawki bezpieczeństwa.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od Was z Pleszewa?

  1. Czy posiadacie w swojej ofercie drzwi o unikalnych przeszkleniach? Dla Klientów, którzy poszukują drzwi wyjątkowych, o niestandardowych przeszkleniach, przygotowaliśmy linię drzwi zewnętrznych Natura. Te harmonijnie wpisują się w naturalny krajobraz oraz otoczenie domu. Dzięki ozdobnym aplikacjom ze stali nierdzewnej posiadają elegancki i nowoczesny charakter. Unikalny odbiór wizualny zapewniają im właśnie wyjątkowe przeszklenia, inspirowane łukami i zakrzywionymi liniami. Wszystkie modele drzwi z linii Natura możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej.

  1. Czy w waszym sklepie można zamówić drzwi zewnętrzne w kolorze żółtym? Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne w unikalnych kolorach, to możesz zerknąć do naszego „Konfiguratora drzwi”, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. To urządzenie, za pomocą którego zaprojektujesz swoje wymarzone drzwi zewnętrzne. Tam udostępniliśmy bardzo szeroką paletę barw drzwi, w tym wiele odcieni żółci. Możesz też stworzyć model niepowtarzalny, który od wewnątrz i zewnątrz będzie różnić się kolorem. Dzięki temu wpasujesz go zarówno do pomieszczeń w domu, jak i elewacji na zewnątrz. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania o nasz „Konfigurator drzwi”, możesz zadzwonić do najbliższej placówki sklepu lub napisać do nas zapytanie przez stronę internetową.

  1. Nie dostałem karty gwarancyjnej do drzwi zewnętrznych. Co mogę zrobić? Jeżeli nie otrzymałeś od nas karty gwarancyjnej do drzwi zewnętrznych, możesz udać się do placówki, w której zamawiałeś drzwi. Tam otrzymasz nową kartę.

  1. Wasze produkty są przyjazne dla środowiska? Oczywiście. Po nasze drzwi zewnętrzne sięgają osoby dbające o środowisko naturalne. Nasza stolarka może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych. W Aluhaus szczególną uwagę przykładamy do jakości oferowanych przez nas produktów. Dlatego nie pozwalamy sobie na korzystanie z półśrodków i tanich zamienników. Stawiamy tylko na najlepsze jakościowo i sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu wiemy, że nasze produkty są zgodne z wszystkimi normami prawnymi i nie szkodzą środowisku naturalnemu.
Zobacz, w których miastach działają nasi partnerzy handlowi i odwiedź ich podstrony: