Chodzież

Chodzież – PATER Paweł Reiter – Partner Handlowy

ul. Zwycięstwa 23
64-800 Chodzież

tel. 67 281 23 43

Więcej informacji
Pora na zmianę? Marzą Ci się nowe drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium? Chodzież ma dla Ciebie idealną propozycję! Już teraz możesz cieszyć się z zupełnie nowej jakości drzwi zewnętrznych. Aluhaus zawitał do kolejnego polskiego miasta, dzięki czemu już nie musisz szukać idealnych drzwi - one są bliżej Twojego domu niż mógłbyś przypuszczać! Nie zwlekaj, postaw na sprawdzony i doświadczony zespół, który ma w swojej ofercie drzwi, które szukasz! Nie martw się na zapas! Z Aluhaus masz pewność, że wszystko będzie dopracowane, jak należy. Wejdź na nasza stronę internetową lub odwiedź nas w Chodzieży i przekonaj się, jak wiele potrafią dać odpowiednio dobrane drzwi.

FAQ: O to pyta Chodzież

  1. Jak mogę się z Wami skontaktować? Naszym kolejnym salonem jest ten w Chodzieży! Zapraszamy na ul. Zwycięstwa 23, gdzie nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiednie okna. Możesz także śmiało dzwonić lub kontaktować się przez stronę internetową! Wszystko znajdziecie na stronie Aluhaus Chodzież!
  2. Czy o drzwi zewnętrzne aluminiowe trzeba dbać tak samo, jak o drewniane? Nie. Nasze drzwi zewnętrzne odznaczają się niebywałą trwałością i funkcjonalnością. Konserwacja nie jest tak uciążliwa, jak w przypadku drewnianych odpowiedników. Nie oznacza to jednak, że takie drzwi zewnętrzne można całkowicie zaniedbać!
  3. Czy będę musiał samodzielnie przewieźć i zamontować drzwi? Oczywiście, że nie! Wszystkim się zajmiemy, możesz być o to spokojny. W Aluhaus pomagamy nie tylko wybrać odpowiednie drzwi, ale też dbamy o to, aby były odpowiednio zainstalowane! Zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe!
  4. Mogę skorzystać z Waszej pomocy przy pomiarze drzwi? Pewnie, że tak! Możesz poprosić o to w naszym salonie w Chodzieży, zadzwonić do nas lub napisać e-maila. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie!
  5. Czy zajmujecie się także stolarką okienną? Tak! Nasze salony Aluhaus, razem z tym w Chodzieży, należą do grupy Oknoplast. Współpraca z najlepszymi sprawia, że nasze drzwi zewnętrzne są po prostu wyjątkowe!
Przejdź do góry